Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
2000 - 3000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk,
HR,
Kadry
Poziom stanowiska
Asystent,
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Szukamy upartych, zdeterminowanych i pozytywnych :)
Lubisz ludzi? Czujesz, że potrafisz szybko i rzeczowo przekonać ludzi do siebie? Jeśli do tego, chcesz zatracić się w przeglądaniu czeluści internetów i znajdowaniu osób o określonych umiejętnościach to Ciebie właśnie zapraszamy do naszego zespołu rekrutacji.


Nasze wymagania
Chcemy zaprosić do zespołu odważną osobę z otwartą głową, pełną niestandardowych pomysłów i sposobów ich realizacji. (Te standardowe już mamy i ich nauczymy :))
LinkedIn, Facebook, Google search, xRay to tylko niektóre z narzędzi, które będą Ci się śnić po nocach.


To oferujemy
Mamy dużo do zaoferowania, możemy wszystko pod indywidualne uzgodnienia z Tobą. Na początek: różowa lub wyczynowa hulajnoga w biurze, dobra kawa i prawie codziennie uśmiech szefa z rana ;)
A tak serio, gwarantujemy stabilność zatrudnienia, sprzęt do pracy i jasne wytyczne rozwoju i kariery. O kolorowych piątkach porozmawiamy kiedy się spotkamy ;-)

 
Informacje o firmie
O nas
Od 2016 roku budujemy H2B Group z ludźmi, którzy mają cele i marzenia.
Niektórzy z nas wiedzą, co chcą osiągać, niektórzy mówią, czego chcą uniknąć. My, jako organizacja, tylko pomagamy je osiągać, realizować lub w tym nie przeszkadzamy :)
Dołącz, a przekonasz się, jak to robimy.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65192513
  • Data wprowadzenia: 01.02.2023
  • Aktualizacja: 02.02.2023