IT Specialist / Administrator IT

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Administrowanie siecią,
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

BoomBit to doceniany na całym świecie wydawca i producent gier mobilnych. W tytuły takie jak “Darts Club”, “Ramp Car Jumping” i “Car Crusher” grają codziennie miliony fanów. Na nasz międzynarodowy zespół składa się ponad 240 doświadczonych pasjonatów. Każdy z nich ma okazję nie tylko rozwijać się i wpływać na losy firmy, ale też kształtować swój własny sukces.
Chcemy, abyś dołączył do nas jako:

IT Specialist/ Administrator IT

Twoje obowiązki:
  • Utrzymanie i zapewnienie ciągłości pracy systemów wewnętrznych
  • Zarządzanie systemami chmurowymi
  • Zarządzanie uprawnieniami i dostępami do systemów
  • Zarządzanie i konfiguracja sieci lokalnej
  • Konfiguracja i projektowanie automatyzacji procesów IT
  • Pomoc użytkownikom w zakresie wsparcia IT
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Wymagania
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows/Linux/macOS
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych
  • Znajomość podstawowych zagadnień bezpieczeństwa IT
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Koncentracja na potrzebach klienta wewnętrz

Mile widziane
  • Znajomość pakietu Google Workspace, Slack, Jira

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w niewielkim zespole,
  • Bezpośrednią komunikację z przełożonymi, niekorporacyjną kulturę pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość pracy zdalnej (po okresie wdrożenia), hybrydowej lub przychodzenia do biura – Ty decydujesz. W biurze dbamy o wszystkie środki bezpieczeństwa,
  • Elastyczne godziny pracy. Zaczynamy między 7:00 a 11:00 - wedle życzenia,
  • Strefę chilloutu z ping-pongiem i konsolą, cykliczne firmowe grille w okresie letnim,
  • Trochę ruchu dla zdrowia – możliwość dołączenia do naszej drużyny piłkarskiej,
  • Bezpłatny parking blisko biura,
  • Bliskość komunikacji miejskiej – 2 minuty pieszo do przystanku.
Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania na: [ukryte]
Prosimy o dodanie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BoomBit S.A. z siedzibą w Gdańsku, pry ul. Zacnej 2 („Administratora danych”) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie Administratorowi danych dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1).
Ponadto wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora danych.
Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać wycofana w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64391731
  • Data wyróżnienia: 23 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 23 lipca 2021
  • Wyświetleń: 262
  • Wyświetleń na liście: 1 609