Junior Account Manager / Młodszy Opiekun Klienta

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 11000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Reklama i kreacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Drukarnia MISIURO jest firmą rodzinną, która od 1989 roku z sukcesem działa na rynku poligraficznym.

Dołączając do nas staniesz się częścią zespołu, który na sobie polega i darzy się zaufaniem.

Tu nie ma nudy, każdy dzień jest inny i pełen ciekawych wyzwań.

Dzień zaczynamy od pysznej kawy a sukcesy świętujemy lampką szampana.

Jeżeli szukasz przyjaznej atmosfery  i satysfakcjonujących warunków pracy to dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Junior Account Manager / Młodszy Opiekun Klienta

Twoje zadania to:

– obsługa obecnych i nowych Klientów,

 – doradztwo techniczno-handlowe w zakresie oferowanych usług,

– przygotowywanie ofert,

– współpraca z wewnętrznymi działami firmy (studio graficzne, produkcja),

– realizacja planu sprzedażowego.

Nasze oczekiwania:

– pozytywne nastawienie i otwarta głowa,

– wysoka kultura osobista,

– doświadczenie w dziale sprzedaży lub obsługi klienta (min. 1 rok),

– umiejętność planowania i dobra organizacja pracy własnej,

– znajomość języka angielskiego (mile widziany również j. niemiecki),

– znajomość pakietu Microsoft Office,

– prawo jazdy kat. B,

– doświadczenie w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

– pracę w zgranym zespole świetnych ludzi,

– umowę o pracę na pełen etat lub umowę B2B,

– bardzo atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + jasny system prowizyjny),

– niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód),

– szkolenie z zakresu poligrafii oraz obsługi Klienta,

- możliwość awansu,

– dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

– dofinansowanie do karty Multisport.

Chcesz pracować z nami? Wyślij CV na adres [ukryte]

  W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64676143
  • Data wyróżnienia: 11.04.2022
  • Data wprowadzenia: 21.01.2022
  • Aktualizacja: 13.04.2022