Junior Account Manager

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
HR,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa

Aktualizacja: 4 miesiące temu

Staffing agency Recrew HR with its roots in British WYG Group, was founded in 2013 and rebranded in 2017 and acts as an independent entity.

Agencja Pracy  RECREW HR, w związku z rozwojem oddziału w Gdańsku do swojego Zespołu poszukuje:

Specjalisty ds. Sprzedaży

Obowiązki:
-Kontakt z potencjalnych Klientami Spółki,
-Przygotowywanie ofert handlowych oraz umów,
-Przygotowywanie raportów,
-Spotkania z obecnymi i potencjalnymi Klientami Spółki,

Wymagania:
- Poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku w sprzedaży usług B2B (mile widziane doświadczenie w Agencji Pracy)
- Zorientowanie na cel,
- Zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
- Samodzielność i kreatywność,

Oferujemy:
-Wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy,
-Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
-Możliwość rozwoju zawodowego,
-Pakiet prywatnej opieki medycznej,
-Możliwość pracy w systemie hybrydowym,

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV na adres: [ukryte] w tytule wpisując: " JAM/12"

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64624677
  • Data wyróżnienia: 11.01.2022
  • Data wprowadzenia: 15.12.2021
  • Aktualizacja: 11.01.2022