Junior Marketing Data Analyst

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 10850
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Copywriting
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Jesteśmy firmą IT, która posiada własne produkty i ciągle je udoskonala, a więc na pewno nie jesteśmy software housem.

Istniejemy na rynku międzynarodowym już od 2009, od początku zajmujemy się rozwojem naszych aplikacji i obecnie są one dostępne już w kilkunastu wersjach językowych. Odwiedza je ponad 500 000 użytkowników miesięcznie. Od 10 lat naszym wiodącym produktem jest serwis społecznościowy Johnnybet, łączący i angażujący najlepszych typerów z całego świata. Sukces naszych produktów zawdzięczamy stosowanym rozwiązaniom SEO, bo jesteśmy globalnym liderem innowacji w tym obszarze. Nasz dział SEO to prawdziwa wieża Babel, pracują w nim osoby z różnych krajów i kultur, które zarządzają naszymi wielojęzycznymi domenami, skierowanymi do globalnego odbiorcy.

W naszym multikulturowym teamie stawiamy na wzajemny szacunek oraz nieformalną i przyjacielską atmosferę. Nie mamy skomplikowanej struktury organizacyjnej, w związku z czym pracujemy w niewielkich zespołach.

Bardzo ważnym elementem kultury firmy od lat jest działalność charytatywna i uczestnictwo w życiu lokalnej społeczności, uważamy, że warto pomagać i dlatego w 2021 roku powołaliśmy do życia Fundację JohnnyBros. Zajrzyj na stronę Fundacji i dowiedz się czym konkretnie się zajmujemy i komu pomagamy - może zechcesz się do nas przyłączyć?

Work-life balance znamy nie tylko z definicji – dbamy o naszych pracowników, pomagając im zachować równowagę pomiędzy życiem prywatnym, a zawodowym, zapewniając im przy tym stały rozwój. Oprócz wysokiej kultury pracy oferujemy pakiet wartościowych benefitów, który ułożony jest w przemyślany sposób, tak aby nasza firma była najlepszym miejscem do długofalowej współpracy dla wszystkich pracowników.

Osoba, której szukamy, będzie ściśle współpracować z Product Managerem, obszarami BI, SEO i Creative Team w zakresie analizy danych marketingowych w celu dalszego rozwoju naszych produktów.

praca stacjonarna - Gdańsk
Wynagrodzenie: 6000 - 9000 PLN UoP/7200 - 10850 B2B

Informacje o firmie

Twoje zadania to:
  • konfiguracja i zarządzanie narzędziami Google Tag Manager/Google Analytics/Google Data Studio,
  • tworzenie dashboardów, raportów, analizy efektywności kanałów marketingowych pod kątem realizacji KPI,
  • przygotowanie analiz wspierających procesy marketingowe takie jak: pozyskiwanie i konwersja użytkowników,
  • przygotowanie analiz dotyczących ruchu i zachowania użytkowników w celu zwiększania współczynnika konwersji,
  • analizy ad-hoc wynikające z bieżących potrzeb biznesowych, w oparciu o dostępne dane,
  • rozwój narzędzi analitycznych i metod raportowania pod kątem jakości oraz przejrzystości prezentowania danych dostarczających wiedzy o zachowaniach klientów,
  • analiza dużych zbiorów danych w poszukiwaniu prawidłowości i zależności, które wpływają na obszary działania zespołów marketingu, SEO, contentu,
  • interpretacja danych, przedstawianie wniosków i rekomendacji wynikających z przygotowanych analiz,
  • rekomendowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, narzędzi i metod mających na celu optymalizację i podniesienie efektywności raportowania i analiz.
Szukamy kogoś kto posiada:
  • doświadczenie w obszarze marketing analytics (nie musi być komercyjne),
  • znajomość Google Tag Manager/Google Analytics,
  • doświadczenie w wizualizacji danych i tworzeniu jasnych i przejrzystych raportów- znajomość lub rozpoczęcie nauki Google Data Studio (Looker Studio) będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość podstaw Python (Pandas)/R/JavaScript/html (mile widziane),
  • doświadczenie w analizowaniu dużych zbiorów danych – dobra znajomość SQL,
  • pasję statystyczno-matematyczną, którą chce rozwijać,
  • umiejętność pracy w zespołach interdyscyplinarnych,
  • zrealizowany co najmniej jeden projekt zespołowy/samodzielny,
  • nastawienie na rozwój i podnoszenie swoich kompetencji zawodowych,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego i biegłą języka polskiego,
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki.
Z naszej strony możesz liczyć na:
  • wynagrodzenie 6000 - 9000 PLN UoP/7200 - 10850 B2B,
  • opiekę mentora,
  • umowę o pracę (ale jeśli preferujesz inną formę, jak np. B2B - też jest to możliwe),
  • pracę nad ambitnym projektem produkcyjnym,
  • kulturę organizacji opartą na feedbacku i wymianie wiedzy,
  • brak kontaktu z klientami, bo pracujemy tylko nad swoimi produktami,
  • stałe podnoszenie kompetencji (twardych i miękkich),
  • wpływ na usprawnianie pracy Twojej i Twojego zespołu, Twój głos będzie się liczył,
  • udział w atrakcyjnych szkoleniach zawodowych i konferencjach,
  • 4 płatne godziny w każdym tygodniu na rozwój zawodowy,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • Benefit System,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dodatkową przerwę regeneracyjną wliczaną do czasu pracy,
  • możliwość pracy w wielokulturowej firmie, choć polskiej i dumnej ze swojej gdańskości,
  • dofinansowania do kursów hobbystycznych - zapłacimy 70% ceny wybranych przez Ciebie kursów, byś mógł/mogła rozwijać swoje hobby,
  • płatny urlop regeneracyjny - po 5 latach pracy przysługuje Ci dodatkowy, dwumiesięczny, PŁATNY urlop (prawo do niego odnawia się co 3 lata),
  • wyjazdy integracyjne - budujemy pozytywną atmosferę w zespole, nie tylko w miejscu pracy,
  • Turystyczne Piątki - raz w miesiącu wychodzimy razem, żeby jeszcze lepiej się poznać,
  • pracę w nowoczesnym biurze, które ciągle staramy się udoskonalać,
  • parking dla pracowników, również rowerowy,
  • stanowisko pracy z Mac OS lub Windows,
  • w przypadku umów innych niż UoP płatną przerwę w świadczeniu usług w wysokości 20/26 dni w roku,
  • pyszne kanapki, których nie musisz przynosić z domu.
Proces rekrutacyjny jest trzyetapowy – wywiad telefoniczny z HR, wywiad kompetencyjny (na tym etapie pojawi się też zadanie) plus rozmowa końcowa w naszym biurze z przyszłym przełożonym.

Aktualizacja: 14.03.2023