Junior Marketing Specialist

Ogłoszenie nieaktualne

Junior Marketing Specialist

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4100 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Programowanie,
Motoryzacja,
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Oczekiwania/wymagania:
 • Podstawowe umiejętność copywritingu
 • Biegła znajomość języka angielskiego

Marketing to coś, z czym chciałbyś_aś związać swoją przyszłość i chcesz uczyć się go w praktyce? Bardzo dobrze znasz język angielski, masz zdolności copywriterskie, masz przynajmniej podstawową wiedzę dotyczącą mediów społecznościowych, posługujesz się Dokumentami, Arkuszami, Prezentacjami i Formularzami Google lub programami z pakietu Microsoft Office? Masz dużo motywacji i entuzjazmu? To miejsce dla Ciebie. Będziesz bezpośrednio współpracował z Dyrektorem Marketingu, bardzo blisko Działu Sprzedaży i R&D a także agencjami reklamowymi i interaktywnymi. We wszystkie zadania, które będą w zakresie Twoich obowiązków zostaniesz wprowadzony_a i przekażemy Ci niezbędną wiedzę.

Zakres obowiązków (zadania):
 • Udział w zarządzaniu i tworzeniu treści na wszystkie kanały komunikacji w digital.
 • Współprowadzenie social mediów (FB, Linkedin, YT, Twitter, Instagram) - planowanie działań, tworzenie contentu, bieżąca obsługa
 • Udział w prowadzenie działań reklamowych, optymalizacja, analiza wyników - fb ads, google ads, linkedin ads, mailingi
 • Udział w przygotowywaniu materiałów na stronę www (materiały na bloga, white papers, customer stories, newsletters, raporty, ebooki - tworzenie i redagowanie materiałów przesłanych przez team techniczny)
 • Udziała w przygotowywanie tutoriali produktowych dla klientów i do celów onboardingowych dla nowych pracowników
 • Wsparcie procesów związanych z udziałem Enelion w konferencjach, konkursach, wywiadach, organizacją webinarów

Oferujemy
 • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż na świecie
 • Pracę w polskiej firmie sprzedającej swoje produkty do niemal 20 krajów na całym świecie.
 • Szybki rozwój poprzez ambitne zadania i cele.
 • Praca z managerami o najwyższych kompetencjach.
 • Praca na rynku międzynarodowym - możliwość współpracy z topowymi firmami i managerami (liderami w swoich branżach).
 • Duża swoboda w działaniu.
 • Kompetentny, pełny humoru i zgrany zespół („radość” jest jedną z podstawowych wartości firmy).
 • Prawo do błędu.
 • Atmosferę start-up’u z procesami rozwiniętego przedsiębiorstwa, płaską strukturę i z realnym wpływ na kształt firmy.
 • Pracę hybrydową  (w jednej z naszych siedzib w Gdańsku).
Informacje o firmie

Enelion powstał, aby wspomóc ogólnoświatową rewolucję elektromobilności. Wywodzimy się z branży elektromobilności. Tworzymy urządzenia do ładowania samochodów elektrycznych i oprogramowanie do zarządzania energią.
Naszą misją jest stworzenie globalnej firmy wspierającej społeczności zaangażowane
w transformację energetyczną.
Chcemy to osiągnąć dostarczając innowacyjne rozwiązania umożliwiające w najbardziej przyjazny sposób korzystanie z zielonej energii.
Dlatego dostarczamy łatwe w instalacji i przyjazne dla użytkownika urządzenia oraz oprogramowanie, które pozwalają na pełną kontrolę, magazynowanie i dzielenie się energią.


Rewolucja już się zaczęła, dołącz do jej współtworzenia razem z Enelion!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ENELION sp. z o.o. z siedzibą w: Pana Tadeusza 50, 80-123 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo@enelion.pl.

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na portalach z ogłoszeniami o pracę). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: rodo@enelion.pl.
zobacz klauzulę
 • Numer ogłoszenia: 65439096
 • Data wyróżnienia: 05.09.2023
 • Data wprowadzenia: 05.09.2023
 • Aktualizacja: 05.09.2023
Wróć do góry