Junior Project Leader

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zarządzanie projektami
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Firma Elis Textile Service Sp. z o.o. jest liderem na europejskim rynku w zakresie wynajmu i serwisu odzieży roboczej, mat podłogowych oraz urządzeń higienicznych. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Chwaszczyno k. Gdańska

W trosce o bezpieczeństwo Kandydatów, przewidujemy rekrutację zdalną.

Chcesz dowiedzieć się więcej o stanowisku od absolwentów programu? Obejrzyj film, do którego link załączyliśmy poniżej!

Zadania:
Poszukujemy wczesnych absolwentów uczelni wyższych lub studentów ostatniego roku studiów. Wiemy dokładnie, jak stworzyć im okazję do rozwoju. Wielu naszych menedżerów rozpoczynało pracę od stanowiska Project Leadera, wśród nich jest obecny CEE Procurement Manager czy Sales &Development Manager.

Misją Junior Project Leadera jest udoskonalanie procesów biznesowych poprzez realizację projektów we współpracy z kadrą kierowniczą. Praca na tym stanowisku zakłada także poznanie firmy, rozwój analitycznego myślenia, umiejętności komunikacyjnych, menedżerskich, bezpośredni kontakt z Senior Management Team, udział w projektach poza granicami kraju.

Po zrealizowaniu czterech projektów przewidujemy możliwość objęcia stanowiska na wyższym szczeblu struktury organizacyjnej, zgodnie z predyspozycjami, wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Oczekiwania:
  • Ukończone studia wyższe w ciągu ostatnich 2 lat lub studia na ostatnim roku,
  • Mile widziane doświadczenie w międzynarodowych projektach, ERASMUS, organizacjach studenckich, kołach naukowych itp.
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność,
  • Kreatywność i umiejętność znajdowania rozwiązań,
  • Otwartość na współpracę i gotowość do wyjazdów za granicę.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Z góry określoną ścieżkę zawodową i awans po zrealizowaniu 4 projektów,
  • Okazję do spotkań z Top Managerami firmy i korzystania z ich doświadczeń,
  • Różnorodność podejmowanych projektów, które wyrastają z realnych potrzeb biznesowych,
  • Możliwość rozwoju oraz współpracy z doświadczonym mentorem podczas realizacji każdego projektu,
  • Możliwość realizowania projektów poza granicami kraju lub współpracy w ramach projektów międzynarodowych,
  • Pakiet usług medycznych, socjalnych, dofinansowania do pakietu sportowego.

Administratorem danych osobowych zebranych w aplikacji rekrutacyjnej jest Elis Textile Service Sp. z o.o. z siedzibą w Żukowie 83-330 ul. Duńska 1. Osoba, której dane dotyczą może skontaktować się z administratorem na podany powyżej adres lub telefonicznie 58 511 45 00.

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez adres email: pl.dpo@elis.com lub pisemnie (na podany powyżej adres) we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (art. 221. §1 Kodeksu pracy) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1. lit. b RODO) i są konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Inne dane, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, a które zostały zamieszczone w Pani/Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym będą przetwarzane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1. lit. a RODO). Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rozpatrzenia Pani/Pana aplikacji. Jeżeli nie wyraża Pani/Pan zgody na przetwarzanie w/w danych osobowych prosimy o nieumieszczanie ich w swoich dokumentach i zgłoszeniu rekrutacyjnym.
W toku postępowania rekrutacyjnego możemy również przetwarzać dane zebrane podczas spotkań rekrutacyjnych w oparciu o nasz uzasadniony interes (art. 6.1.f RODO) polegający na dokonywaniu oceny kwalifikacji i umiejętności kandydatów do pracy.

Ponadto, w przypadku wyboru Pani/Pana kandydatury w toku rekrutacji, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie i dla celów w jakim jest to niezbędne do zawarcia z Panią/Panem umowy (art. 6.1.b RODO).

Elis Textile Service Sp. z o.o. będzie przechowywał Pani/Pana dane osobowe do momentu zakończenia obecnego postępowania rekrutacyjnego lub do chwili wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych. Po zakończeniu obecnego postępowania rekrutacyjnego Pani/Pana dane osobowe będą zarchiwizowane przez okres 12 miesięcy.
W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych procesów rekrutacji (art. 6 ust. 1. lit. a RODO) dane będą przechowywane przez 24 miesiące od momentu ich podania lub do chwili wycofania zgody.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Elis Textile Service takimi jak portale rekrutacyjne, a także dostawcy rekrutacyjnych systemów informatycznych, w związku z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, przenoszenia danych. W zakresie w jakim podstawą przetwarzania danych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, to jest Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem lub Inspektorem Ochrony Danych.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63912949
  • Data wyróżnienia: 18 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 18 listopada 2020
  • Aktualizacja: 20 listopada 2020
  • Wyświetleń: 1 081
  • Wyświetleń na liście: 35 112