Ogłoszenie nieaktualne

Project/Account Manager

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

DOŁĄCZ DO NAS!

Pracuj w super zespole przy projektach dla znanych marek! U nas z dużą odpowiedzialnością wiąże się duża samodzielność. Obiecujemy luźną atmosferę, różnorodne projekty, elastyczne podejście i pracę w trybie hybrydowym.

Poszukujemy kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisku:  Project/Acount Manager.
Stanowisko i zadania będą zależały od Twojego doświadczenia.

Wyślij CV, jeśli:

  • masz doświadczenie w prowadzeniu projektów digital (strony www, kampanie, social media)
  • śledzisz na bieżąco trendy w digitalu
  • umiesz wyciągać wnioski i przygotowywać rekomendacje
  • lubisz pracę z klientem i w zespole
Mile widziane będą:
  • bardzo dobra znajomość angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Jakie mamy dla Ciebie zadania:

  • bieżąca praca z klientem i nadzorowanie projektów (współpraca z grafikami, IT, copywriterami, analitykami)
  • współtworzenie strategii działań dla naszych klientów,
  • wspieranie zespołu w przygotowaniu ofert (nie prowadzimy sprzedaży aktywnej),
  • opracowywanie raportów z działań oraz rekomendacji.

  • Jeśli chcesz pracować w naszym zespole, prześlij swoje CV na adres.    [ukryte] Zapraszamy do naszego zespołu!
Informacje o firmie
Od 22 lat realizujemy projekty marketingowe dla klientów z różnych branż. Działamy kompleksowo. Przygotowujemy strategie komunikacji, wykonujemy serwisy WWW, działamy w mediach społecznościowych, planujemy i realizujemy kampanie efektywnościowe.
Jesteśmy jedną z najlepiej ocenianych przez klientów agencją w Polsce (badanie Millward Brown dla Media & Marketing Polska).

Wybrani klienci:
Tikkurila (Tikkurila, Beckers, Jedynka), iRobot, Kuchnia Staropolska, Operon, Stadler Form, Port Gdańsk, Velvet Care, Euro Cash (Faktoria Win), iRobot, Tchibo Coffee Service, Tamark SA (Target), Oceanic, Soraya, Dermika, Ergo Ubezpieczenia Podróży.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Aktualizacja: 04.04.2023