Junior Talent Management Associate

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
HR
Poziom stanowiska
Specjalista,
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Firma Marotino będąca liderem branży na trójmiejskim rynku oprogramowania zaprasza do aplikowania na stanowisko Junior Talent Management Associate.

Twój zakres obowiązków:
  • Wdrożenie się w rolę łowcy talentów – z nami poznasz nowoczesne i skuteczne metody rekrutacji, a docelowo będziesz właścicielem samodzielnych projektów
  • Tworzenie dobrego kulturowego hype'u w firmie. Mamy ciekawe rozwiązania oraz wartości i szukamy kolejnej osoby działającej jak lider: inspirującej innych i budującej pozytywną energię w swoim otoczeniu
Wymagania:
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych, z możliwością budowania i zarządzania kluczowymi relacjami,
  • Biegła obsługa komputera, zwłaszcza Google Workspace
  • Umiejętność organizacji własnej pracy; efektywność w pracy zespołowej w szybko zmieniającym się otoczeniu
  • Otwartość na zmiany, ukierunkowanie na działanie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
Oferujemy:
  • Narzędzia do komfortowego wykonywania pracy - laptop, telefon
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pracę w elastycznych godzinach
  • Pracę w biurze w Sopocie

Aktualizacja: 27.04.2023