Kamieniarz Irlandia 14-20 EURO

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Praca za granicą
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Poszukujemy kamieniarzy/murarzy do stałej pracy w miejscowości Cork w Irlandii
Proponujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie z Irlandii
  • stawkę 14€ brutto na start, do 20€ po okresie próbnym
  • pracę na stałe, bez cyklicznych zjazdów - 7 dni urlopu po 3 miesiącach (rocznie aż 4 tygodnie)
  • zakwaterowanie
  • transport na miejsce pracy
  • z czasem samochód służbowy
  • 40 godzin pracy tygodniowo + ewentualne nadgodziny i soboty
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku kamieniarz i murarz - kamieniarz
  • co najmniej podstawowa znajomość angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
Zadania:
  • murowanie z kamienia - fronty, fasady
  • obkładanie kamieniem płotów na bloczek
  • praca głównie na dużych budowach, domach prywatnych
  • praca przy nowych budynkach
  • kamień przyjeżdża pocięty, wymaga jedynie drobnej obróbki w celu dopasowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte] w tytule wpisując nr ref. KAMIENIARZ
Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem: [ukryte]

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 16818.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64902543
  • Data wyróżnienia: 04.07.2022
  • Data wprowadzenia: 04.07.2022
  • Aktualizacja: 05.07.2022