Kasjer / Kasjerka, 26 zł/h Gdańsk - od czerwca do końca sierpnia

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
4300 - 4499
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kasjerzy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

Nr ref: kasy/gda/23

Wymagania:
  • ukończone 18 lat
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • sumienność i dokładność w powierzonych zadaniach
  • chęć do długofalowej współpracy
  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Obowiązki:
  • obsługa kasy fiskalnej
  • utrzymywanie porządku w obrębie kasy
  • obsługa klienta hurtowego

Oferujemy:
  • terminową wypłatę wynagrodzenia do 7 dnia miesiąca,
  • umowę zlecenie
  • współpracę na okres od czerwca do sierpnia

    Informacje o firmie

    Job-Target sp. z o.o. - agencja zatrudnienia nr 12985, poszukuje osób do:
    Obsługi Kasy w hurtowni wielobranżowej.
    • Gdańsk - Przejazdowo ul. Główna

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt bezpośredni:
    - tel. [ukryte]
    - osobisty w biurze Job-Target, Gdańsk-Wrzeszcz ul. Konrada Leczkowa 22a,
    - CV na adres [ukryte] nr. ref kasy/gda/23