Kasjer/ Kasjerka do Smażalni

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 25 dni temu

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym lub gastronomicznym
  • mile widziani studenci
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego lub umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Obowiązki:
  • wykonywanie obowiązków na stanowisku Kasjer tj. przyjmowanie, rozliczanie i wydawanie zamówień
  • praca pod nadzorem doświadczonych przełożonych

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie lub umowa o pracę)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia gastronomicznego
  • możliwość rozwoju w strukturze gastronomicznej
  • praca w prestiżowym miejscu pod nadzorem doświadczonych osób
  • praca z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń gastronomicznych
  • Możliwość pracy stałej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64343911
  • Data wyróżnienia: 6 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 24 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 742
  • Wyświetleń na liście: 16 577