Kasjer-sprzedawca - praca w weekendy

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 27 dni temu

Wymagania:

- uczciwość,

- zaangażowanie,

- umiejętność pracy w zespole,

- wysoka kultura osobista,

- aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych

Obowiązki:

- obsługa klientów,

- dokładanie towaru,

- obsługa kasy fiskalnej,

- kontrola dat,

- utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy, wskazane przez pracownika,

- atrakcyjne wynagrodzenie - od 13 zł do 20 zł netto za godzinę pracy,

- przejrzyste zasady pracy,

- pracę w przyjaznej atmosferze.

W związku z rozwojem firmy szukamy osoby  do pracy w sklepie spożywczym.  Doświadczenie w handlu nie jest wymagane - wystarczą chęci do pracy i chęć nauki. Praca w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz lub Gdańsk Śródmieście. Praca w weekendy we wszystkie lub wskazane przez pracownika.

CV prosimy przesyłać na podany adres e - mail z dopiskiem "praca w weekendy"

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62811554
  • Data wprowadzenia: 23 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 68
  • Wyświetleń na liście: 1 348