Dodane 16 maja 2018

Wymagania: Dyspozycyjność, punktualność, chęć do pracy, umiejętność pracy w zespole, mile widziana obsługa ekspresu ciśnieniowego-nie koniecznie, umiejętności manualne, pomysłowość.

Obowiązki: Praca za barem jako barista w kawiarni. Obsługa gości naszych lokali zgodnie ze standardem, przygotowywanie napoi kawowych i innych, deserów, koktajli, soków, dbanie o porządek w kawiarni. Dbanie o dobre relacje z współpracownikami, realizowanie poleceń przełożonych, punktualne stawianie się w pracy, odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków i całej pracy.

Oferujemy: Dostosowany grafik do twoich potrzeb, pracowniczy posiłek, szkolenia wewnętrzne, system premiowy, umowa

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Ogłoszenie premium
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Adres
Sopot Kamienny Potok
al. Niepodległości 899
Wymiar pracy
Cały etat,
Część etatu
Ważne jeszcze 10 dni (do 01.06.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt,
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Kamil Miszkiel
Miasto
Sopot
Ulica i nr
Al. Niepodległości 899
k...@capuc... Wyświetl e-mail
Telefon
780... Wyświetl numer
NIP
524-248-78-24
  • Numer ogłoszenia: 61518809
  • Data wyróżnienia: 16 maja 2018
  • Data wprowadzenia: 16 maja 2018
  • Wyświetleń: 117
  • Wyświetleń na liście: 11 714