Kelner/-ka-Barman/ka

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 23 dni temu

Hotel** Olivia położony jest na granicy Gdańska i Sopotu. Usytuowanie obiektu przy głównym ciągu komunikacyjnym Gdańsk- Gdynia umożliwia bardzo dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej.
Restauracja Olivia jest częścią obiektu HSW Olivia, gdzie odbywają się imprezy sportowe rangi krajowej oraz międzynarodowej.
OPIS STANOWISKA:
Głównym celem stanowiska jest obsługa gości restauracji.Przyjmowanie i rozliczanie płatności. Bliska współpraca z pracownikami kuchni a także innymi działami. Praca w systemie zmianowym.
Do zadań na stanowisku będzie należało:
  • dbałość o estetykę podawanych potraw
  • przygotowanie i serwowanie napoi zgodnie z zamówieniem
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług
  • obsługa klienta zgodnie wysokimi standardami
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania CV na adres email: [ukryte]
zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w Gdańskim Klubie Sportowym Stoczniowiec ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych , Dz.U. z 2002r., poz 101, nr 926)

  • Numer ogłoszenia: 63784146
  • Data wyróżnienia: 30 września 2020
  • Data wprowadzenia: 30 września 2020
  • Wyświetleń: 562
  • Wyświetleń na liście: 6 388