Kelner / kelnerka Hotel Zatoka*** cały etat lub część etatu

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Do trzygwiazdkowego Hotelu Zatoka w Gdańsku poszukujemy osoby zainteresowanej stabilną pracą na stanowisku:

KELNER / KELNERKA

Oferta jest skierowana do osób, które szukają pracy na cały etat lub część etatu (w tym również studentów studiujących w trybie zaocznym oraz dziennym).
Mile widziani również młodzi absolwenci szkół, bez dużego doświadczenia, ale z zapałem do pracy.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
bieżącą obsługę gości w restauracji hotelowej,
obsługę konferencji oraz uroczystości okolicznościowych,
dbanie o wyposażenie i estetykę restauracji.

Praca jest na dwie zmiany:
poranną: od 6 do 14
popołudniową: od 14 do 22

Część zmian w miesiącu jest poranna, część popołudniowa. Grafik ustalany jest elastycznie, dopasowujemy się do dyspozycyjności pracownika.

Wymagania:
znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
dyspozycyjność
wysoka kultura osobista

Oferujemy:
elastyczne godziny pracy
dobre i stabilne warunki zatrudnienia - wynagrodzenie podstawowe + premia
pracę w miłej, przyjaznej atmosferze

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64615509
  • Data wyróżnienia: 09.12.2021
  • Data wprowadzenia: 09.12.2021
  • Aktualizacja: 09.12.2021