Kelner / Kelnerka

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 29 dni temu

Restauracja Eliksir poszukuje energicznych osób na stanowisko KELNER.

Wymagania:
Bardzo dobra samoorganizacja własnej pracy.
Znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.
Wysoka kultura osobista oraz miła aparycja.
Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.
Uczciwość, punktualność, dyspozycyjność.
Wysoka skuteczność sprzedażowa

Obowiązki:
Obsługa indywidualnych gości restauracji.
Obsługa wydarzeń o zróżnicowanym charakterze.
Uczestniczenie w szkoleniach produktowych / serwisowych / sprzedażowych podnoszących wiedzę i umiejętność teamu.
Zaangażowanie w tworzeniu wyjątkowego miejsca na Trójmiejskiej mapie gastronomicznej.

Oferujemy:
Pracę w młodym pozytywnym zespole.
Ogrom wiedzy i umiejętności związanej z serwisem oraz szeroko pojętą sztuką barmańską.
Możliwie elastyczny grafik.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV na adres r...@eliks... Wyświetl e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62954524
  • Data wyróżnienia: 15 października 2019
  • Data wprowadzenia: 15 października 2019
  • Aktualizacja: 16 października 2019
  • Wyświetleń: 238
  • Wyświetleń na liście: 5 690