Kelner / kelnerka

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)
3 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 14 dni temu

Olivia Star Top sp zoo to firma tworząca nowoczesny koncept gastronomiczno-konferencyjny zlokalizowany na 32, 33 i 34 piętrze Olivia Star na terenie Olivia Business Centre w Gdańsku.
Jeśli chcesz w swej pracy sięgać najwyżej - dołącz do naszego nowo tworzonego zespołu !!!

Twoje zadania:
  • obsługa Gości restauracyjnych na 32 i 34 piętrze
  • obsługa Gości bankietowych na 32 i 34 piętrze
Wymagania:
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • mile widziana aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej, nowo tworzonej i dynamicznej organizacji
  • elastyczny grafik
  • zdobycie doświadczenia w prestiżowym projekcie/ usłudze
  • wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce pracy
  • prywatną opiekę medyczną

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 4 dni temu
Aktualizacja: 10 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
r...@olivi... Wyświetl e-mail
Olivia Star Top sp zoo
Adres
Gdańsk Oliwa
al. Grunwaldzka 472C
Ważne jeszcze 15 dni (do 25.12.2019)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Al. Grunwaldzka 472C
NIP
5842783933
oliviastar.pl/
  • Numer ogłoszenia: 63055745
  • Data wyróżnienia: 25 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 25 listopada 2019
  • Aktualizacja: 25 listopada 2019
  • Wyświetleń: 859
  • Wyświetleń na liście: 22 459
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku