Ogłoszenie nieaktualne

Kelner

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Nr ref: Szk21

Restauracja Filharmonia w Gdańsku

Jesteś ambitny/a, kreatywny/a, masz zdolności sprzedażowe, a praca w restauracji to twoja pasja, to szukamy właśnie Ciebie!

Kelner/Kelnerka w Restauracji Filharmonia

Miejsce pracy: Gdańsk - Stare Miasto - wyspa Ołowianka

Opis stanowiska:
  • Obsługa gości,
  • Obsługa baru, przygotowywanie napojów,
  • Kontrola nad serwowanymi napojami w Restauracji pod względem wizualnym oraz smakowym
  • Obsługa imprez okolicznościowych i cateringów
  • Wsparcie współpracowników
  • Kontrola i egzekwowanie standardów dotyczących czystości, bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami restauracji
  • Kontrola stanu towarów na barze
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia min. średnie (gastronomiczne mile widziane)
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Prawa jazdy kategorii B.
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności przygotowania imprez gastronomicznych oraz cateringów zewnętrznych,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Znajomości najnowszych trendów oraz kreatywności,
  • Znajomości systemów kontroli jakości i czystości (HACCP),
  • Aktualnej książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych,
  • Dyspozycyjności i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Sumienności, uczciwości, odpowiedzialność i zaangażowania,
Oferujemy:
  • Stałe i stabilne zatrudnienie na umowę,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,

Aktualizacja: 27.03.2023