Kelner Śniadaniowy / Kierownik Śniadań poszukiwany

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Cześć!

Jeśli kochasz zapach świeżej kawy, dźwięk skwierczącego bekonu i satysfakcję z serwowania pysznego śniadania, czekamy na Ciebie!

Jako nasz kelner śniadaniowy lub kierownik śniadań będziesz nadzorować serwis śniadaniowy w naszej hotelowej restauracji, dbając o to, aby nasi Goście dobrze rozpoczęli dzień. Będziesz odpowiadać za zarządzanie zespołem śniadaniowym, tworzenie grafików, zamawianie produktów oraz utrzymywanie czystego i zorganizowanego obszaru śniadaniowego.

To świetna okazja dla kogoś, kto jest pasjonatem jedzenia i gościnności.

Oferujemy przyjemne i wspierające środowisko pracy, konkurencyjne wynagrodzenie i możliwości rozwoju w firmie.

Obowiązki:
• zarządzanie, szkolenie i ustalanie grafików zespołu śniadaniowego
• dokonywanie zamówień inwentaryzacja i zarządzanie zapasami
• dbanie o organizację, jakość i estetykę śniadań
• monitorowanie i utrzymywanie standardów jakości i bezpieczeństwa żywności
• zapewnienie Gościom doskonałej obsługi

Wymagania:
• doświadczenie w hotelarstwie lub zarządzaniu restauracją
• zdolności przywódcze i organizacyjne
• umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku
• doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym

Jeśli jesteś rannym ptaszkiem i lubisz dzielić się swoim dobrym nastrojem z innymi - prześlij nam swoje CV na adres [ukryte]

Czekamy na Ciebie!

Aktualizacja: 07.04.2023