Kelnerka / Kelner

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 26 dni temu

Do restauracji Pop In Diner & Bar szukamy brakującego ogniwa do składu :)

WYMAGAMY:
  • uśmiechu i pozytywnego nastawienia do pracy
  • doświadczenia w pracy a la cart
  • komunikatywnego angielskiego
  • przychodzenia do pracy po to żeby pracować
  • podstawowej wiedzy o kuchni
Jeżeli wg Ciebie, karkówka to wołowina, carpaccio to ciastko z kremem, żur to pan pod sklepem z alkoholem, dziwisz się, że tatar jest zimny, robisz "ekspresso", Angus to wg. Ciebie wino, a cuba libre to ruch narodowościowy w Południowej Ameryce, to nie marnuj swojego i naszego czasu.

OBOWIĄZKI:
Jeśli jesteś dobrą kelnerka/kelnerem, to doskonale wiesz jakie są Twoje obowiązki.

OFERUJEMY:
Pracę w nowym totalnie odpicowanym lokalu, zaprojektowanym przez topowego polskiego architekta z super ludźmi sprawdzonymi przez kilka lat wspólnych gastronomicznych wojaży. Współprace z utalentowanym Szefem Kuchni.
Wysokie zarobki, rosnące w zależności od kompetencji i zaangażowania.
Elastyczny grafik (praca zmianowa) i długoterminową współpracę.

CV ze zdjęciem prosimy i poniższą klauzulą prosimy wysyłać na adres k...@popin... wyświetl e-mail

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64337021
  • Data wyróżnienia: 7 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 21 czerwca 2021
  • Aktualizacja: 7 lipca 2021
  • Wyświetleń: 807
  • Wyświetleń na liście: 15 567