Kelner/ka - Kierownik Zmiany

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 27 dni temu

Stary Maneż to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, będący jedną z najważniejszych części zrewitalizowanej  przestrzeni, która obecnie wraz z całym Garnizonem Kultury, stanowi nowe, tętniące życiem centrum kulturalne Gdańska Wrzeszcza. To nie tylko wyjątkowa przestrzeń muzyczna, kulturowa czy gastronomiczna, ale również alternatywa dla tradycyjnych sal konferencyjnych czy bankietowych, w której odbywa się szereg spotkań od tych kameralnych, przez rodzinne, aż po oficjalne gale biznesowe.
 
Atmosferze spotkań sprzyja funkcjonujący w budynku browar rzemieślniczy, który z sukcesem odtwarza gdańskie tradycje browarnicze, jak również autorska gastronomia.
 
Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kelner/ka - Kierownik Zmiany
Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz

NASZE OCZEKIWANIA
 • doświadczenie w pracy na Sali
 • miła aparycja
 • otwartość na potrzeby gościa (wysoka komunikatywność)
 • komunikatywna znajomość angielskiego
 • obsługa sytemu POS
OBOWIĄZKI
 • aktywna sprzedaż
 • przygotowanie lokalu do otwarcia/zamknięcia (ustawienie ogródka, drobne kwestie porządkowe)
 • utrzymywanie porządku na Sali i w pozostałych pomieszczeniach lokalu
 • obsługa gości
 • obsługa systemu POS
CO OFERUJEMY
 • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • całoroczną pracę w dynamicznym kompleksie gastronomiczno – rozrywkowym

Operatorem obiektu jest należąca do Grupy Kapitałowej Hossa , spółka Hossa.biz będąca zarządcą i administratorem nieruchomości biurowych, hotelowych i usługowych z uwzględnieniem prowadzenia kompleksowej obsługi, wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Na kulturalnej i rozrywkowej mapie Gdańska Stary Maneż od kilku lat konsekwentnie zaznacza swoje miejsce i niezmienni cieszy się popularnością wśród mieszkańców całego Trójmiasta  i jego metropolii. W naszym zespole stawiamy na kreatywność, zaangażowanie i pozytywne zakręcenie pracowników Starego Maneżu.
Jeżeli zainteresowała Ciebie nasza oferta pracy prześlij proszę swoje CV na adres mailowy: r...@hossa... Wyświetl e-mail    z dopiskiem Kelner/ka - Kierownik Zmiany

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 

Prosimy o umieszczenie zgody/zgód dot. przetwarzania danych osobowych, klauzula poniżej. 

Prosimy o dodanie klauzuli:

1. Uprzejmie informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Hossa.biz Sp. z o.o. w Gdańsku 80-280, ul. C. K. Norwida 4, (e-mail: rekrutacja@hossabiz.pl), a także GI Hossa S.A. w Gdyni, Garnizon Sp. z o.o. w Gdańsku, Gdynia 8 Sp. z o.o. w Gdańsku, OCTO Hotels Sp. z o.o. w Gdańsku, PONT OUEST spółka akcyjna uproszczona (SAS) w Apt, Chateau Isolette spółka akcyjna uproszczona (SAS); (Spółki Grupy Hossa). Kontakt do Inspektora Danych Osobowych w Hossa.biz Sp. z o.o. e-mail: IOD@hossabiz.pl.
2. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie wyrażenia zgody poprzez umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) następującego oświadczenia:
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania.
3. Jeżeli chcecie Państwo uczestniczyć także w przyszłych rekrutacjach przeprowadzanych w ramach Spółek Grupy Hossa, prosimy o zamieszczenie pod oświadczeniem o wyrażeniu zgody także dodatkowej klauzuli:
Ponadto oświadczam, że wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Hossa.biz, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy Hossa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych i oświadczam, że zostałem poinformowany także o okresie przetwarzania moich danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w ramach Spółek Grupy Hossa.
4. Podstawą przetwarzania danych obejmujących imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg zatrudnienia jest art. 221 Kodeksu Pracy. Podstawą przetwarzania pozostałych przekazanych przez Państwa danych jest wyrażona zgoda. Przekazanie danych oraz wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestnictwa w procesie rekrutacji.
5. W związku z bieżącą rekrutacją, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres do 6 miesięcy od daty zamieszczenia ogłoszenia. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody także przez okres przyszłych rekrutacji, nie dłużej niż przez 1 rok od daty zamieszczenia ogłoszenia.
6. W związku z przekazaniem Spółkom Grupy Hossa danych osobowych będą przysługiwać Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do żądania sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Państwa uprawnienia opisane wyżej będą mogli państwo realizować poprzez składanie stosownych oświadczeń na adres e-mail rekrutacja@hossabiz.pl. W przypadku uznania, że Państwa dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
7. Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanej analizie w procesie podejmowania decyzji rekrutacyjnych. Ponadto Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym.
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od Hossa.biz

Konserwator

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 8 godzin temu

Pracownik terenów zewnętrznych

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 1 dzień temu

Pracownik utrzymania zieleni

Ogłoszenie maxi
Aktualizacja: 1 dzień temu

Barman/Barmanka - Kierownik Zmiany

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Recepcjonista/Młodszy Administrator

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 27 dni temu

Recepcjonistka/Recepcjonista

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 29 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Hossa.biz Sp. z o.o.

r...@hossa... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdańsk   Wrzeszcz
Juliusza Słowackiego 23 
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 27 dni (do 03.01.2023)
 • Numer ogłoszenia: 64978365
 • Data wyróżnienia: 03.11.2022
 • Data wprowadzenia: 26.08.2022
 • Aktualizacja: 09.11.2022