Ogłoszenie nieaktualne

Kelner/ka à la carte

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Gwiazda Morza Resort Spa & Sport we Władysławowie poszukuje do swojego zespołu zaangażowanych i pozytywnie nastawionych współpracowników, którzy będą chcieli dołączyć do nas na dłużej.

Stanowisko: Kelner/ka à la carte
Miejsce pracy: Władysławowo

Obowiązki:
  • Obsługa gości w restauracji H12 hotelu Gwiazda Morza Resort Spa&Sport (obsługa indywidualna).
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi kelnerskiej.
  • Przestrzeganie przepisów i procedur obowiązujących w poszczególnych punktach sprzedaży gastronomicznej.
  • Przestrzeganie norm i standardów HACCP.
  • Utrzymanie czystości stanowiska pracy.
  • Udział w szkoleniach organizowanych przez hotel.
Wymagania:
  • Zaangażowanie, punktualność, odpowiedzialność.
  • Praca w systemie zmianowym.
  • Perfekcyjna umiejętność organizacji czasu pracy.
  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista.
  • Dużo uśmiechu i pozytywnego nastawienia.
  • Umiejętność szybkiego reagowania i zdolność do pracy w stresie.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność pracy w grupie.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia - praca na podstawie umowy o pracę lub kontraktu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Zniżki pracownicze na korzystanie z usług hotelu.
  • Prywatną opiekę zdrowotną dla zainteresowanych.
  • Szerokie możliwości rozwoju w ramach hotelu.
  • Elastyczny czas pracy - praca zmianowa.
  • Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa.
Jeśli jesteś osobą pełną pasji do obsługi gości, posiadającą wysokie umiejętności kelnerskie oraz chęć rozwoju w dynamicznym środowisku, dołącz do naszego zespołu. Wyślij swoje CV  na adres e-mail: [ukryte]

Uwaga: Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoją aplikację.
Informacje o firmie
Zostań częścią naszego zespołu. Gwiazda Morza to zgrana DRUŻYNA zaangażowanych ludzi. Wspólnie dbamy o komfort i AKTYWNY wypoczynek naszych Gości. Dbamy również o to, aby każdy z naszych pracowników czuł się doceniany w pracy. Chcemy, aby Gwiazda Morza była miejscem, w którym będziesz pracował z przyjemnością, znajdziesz czas na aktywność i rozwój swoich zainteresowań; gdzie osiągniesz MISTRZOSTWO

Gwiazda Morza Resort SPA&SPORT to nowoczesny kompleks, w skład którego wchodzi hotel**** oraz dwa budynki Apartments z wakacyjnymi apartamentami. Położony jest u nasady Półwyspu Helskiego w Hallerowie, dzielnicy Władysławowa. Sto czterdzieści sześć pokoi i apartamentów w połączeniu z bogatą infrastrukturą stanowi doskonałe zaplecze do mistrzowskiego wypoczynku, gdyż filozofia i myśl przewodnia resortu Morza zbudowana została na niespotykanym dotychczas w Polsce połączeniu oferty beauty, spa&wellness oraz active.

Kompleks położony jest w malowniczej, kąpieliskowej dzielnicy Władysławowa na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Niewiele ponad 120 m od piaszczystej plaży i otwartego morza. Podobna odległość dzieli nas również od rozrywkowej części Władysławowa. Dworzec PKP znajduje się w odległości około 1 km od naszego obiektu.

Aktualizacja: 05.03.2024