Kelnerka od zaraz!

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 27 dni temu

Wymagania: punktualność, obowiązkowość, uczciwość, wysoka kultura osobista, aktualna książeczka sanepidowska, umiejętność pracy w zespole i pod presją, dyspozycyjność, uśmiech, doświadczenie na podobnym stanowisku.
Obowiązki: Obsługa gości na sali, przyjmowanie zamówień telefonicznych i internetowych, obsługa kasy fiskalnej i terminala, czystość na sali.
Oferujemy: elastyczny grafik pracy, uczciwe wynagrodzenie, wyżywienie, zniżka pracownicza.
Poszukujemy osób do pracy na cały etat oraz na pół etatu, nie jest to praca tymczasowa - szukamy kogoś na stałe. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres r...@gmail... Wyświetl e-mail

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62892897
  • Data wyróżnienia: 21 września 2019
  • Data wprowadzenia: 21 września 2019
  • Wyświetleń: 109
  • Wyświetleń na liście: 3 269