Szukaj

Ogłoszenie drobne

Kelnerka

Miejsce pracy
Gdynia Śródmieście pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat
Do naszej Restauracji/Sports baru w centrum Gdyni poszukujemy kelnerek.
Wymagania:

Poszukujemy kelnerek, które:
  • lubią swoją pracę
  • potrafią rozweselić gościa
  • potrafią utrzymywać luźną atmosferę z wyczuciem taktu
  • potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji
  • mają podstawową wiedzę o kuchni
  • mówia swobodnie po Angielsku, inne języki mile widziane
  • mile widziane, chociaż minimane zainteresowanie sportem
  • są dyspozycyjne również w jakikolwiek dzień od poniedziałku do piątku
Obowiązki:

Jeśli jesteś dobrą kelnerka, to doskonale wiesz jakie są Twoje obowiązki :) Jeśli to dopiero początek Twojej przygody z gastronomią, na spokojnie nauczymy Cię z czym to się je.
Oferujemy:

Pracę w mega fajnym zespole,stabilną pracę, możliwość zdobywania doświadczenia, zarobki z tendencją wzrostową w zależności od zaangażowania.

Jeśli szukasz pracy w gastronomii, w której będziesz miała możliwość pracy z fajnymi, młodymi ludźmi, chcesz być szanowana przez współpracowników bez względu na to czy pracują "na kuchni", "na sali" czy są Twoimi szefami, lubisz być częścią zespołu oraz zależy Ci na pozytywnej atmosferze w "robocie" ;) to aplikuj do Nas!

Reszty dowiesz się na rozmowie kwalifikacyjnej :)

Opis dodatkowy

CV ze zdjęciem prosimy wysyłaćna adres: k...@piwia... Wyświetl e-mail

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy