Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

Zatrudnimy kelnerkę do pracy na ogródku letnim Irish Pubu w Gdańsku, przy Złotej bramie.
Okres wakacyjny: 28.05 - 2.09. Praca w systemie 2/1 (ok 20 zmian w miesiącu), w godzinach 12:00-00:00. Doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy:
- dobre zarobki,
- umowę zlecenia,
- prace w przyjaznej atmosferze.

Obowiązki:
- obsługa gości ogródka,
- lanie piwa,
- dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska,
- znajomość języka angielskiego,
- punktualność,
- pozytywne nastawienie oraz umiejętność pracy w grupie,
- wysoka kultura osobista,
- dynamiczność pracy.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 518402... Wyświetl numer (codziennie po godz.12)
Proszę o wysyłanie CV na adres mailowy: k...@wp.pl Wyświetl e-mail

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62541445
  • Data wyróżnienia: 12 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 18 maja 2019
  • Aktualizacja: 19 maja 2019
  • Wyświetleń: 1 024
  • Wyświetleń na liście: 50 793