Kelnerka/Kelner Restauracja My Place

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Rozwijamy się i do naszej restauracji My Place mieszczącej się w hotelu My Story w Gdyni  przy Alei Zwycięstwa 14 szukamy osoby chętnej do pracy w charakterze kelnerki/kelnera.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Znajomość standardów obsługi gości restauracji
  • Zapewnienie wysokiej satysfakcji Gości z obsługi w restauracji hotelowej, odpowiedzialność za zachowanie najwyższego standardu usług
  • Przygotowanie codzienne stanowiska pracy
  • Przygotowanie koktajli, umiejętności baristy, znajomość serwisu
  • Dbałość o czystość i powierzony sprzęt
NASZE WYMAGANIA
  • Doświadczenie jako kelner restauracji lub w obsłudze gościa nie klienta – warunek konieczny
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Znajomość systemów operacyjnych gastronomii mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista, sumienność, uczciwość
  • Umiejętność pracy zespołowej i zdolność do pracy pełnej wyzwań
  • Dyspozycyjność w weekendy oraz w godzinach wieczornych
  • Kursy baristyczne będą dodatkowym atutem
OFERUJEMY
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stałe wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie lub umowę o pracę
  • Praca w systemie zmianowym
  • Karta Multi Sport
  • Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne
  • Dobrowolne ubezpieczenie na życie
  • Wyśmienitą atmosferę
  • Zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne

  • W odpowiedzi na ogłoszenie, proszę podać w tytule maila stanowisko, na które wpływa aplikacja.

Aktualizacja: 18.01.2024