Kelner/Kelnerka

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Opis stanowiska:
  • Serwowanie posiłków i napojów
  • Profesjonalna obsługa gości restauracji/kawiarni oraz imprez okolicznościowych
  • Dbanie o wizerunek restauracji/kawiarni
Wymagania:
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • uczciwość, punktualność, sumienność i zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o czystość i estetykę stanowiska pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • zainteresowanie winami/kawą/koktajlami będzie dodatkowym atutem
Oferujemy Tobie:
  • przyjazną atmosferę pracy
  • praca w młodym zespole
  • pracę zmianową
  • elastyczne podejście przy tworzeniu grafików pracy
  • szkolenia
  • możliwość współtworzenia i posiadania wpływu na miejsce pracy,
  • katalog różnorodnych dodatków do wynagrodzenia (zniżki na usługi SPA&Wellnes itp.)
Dziękując za złożenie aplikacji, uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Życzymy powodzenia!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 61563340
  • Data wyróżnienia: 15 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 31 maja 2018
  • Aktualizacja: 21 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 189
  • Wyświetleń na liście: 2 657