Kelnerki do restauracji w Oliwie, praca od zaraz.

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 9 dni temu

Do naszej restauracji w Gdańsku Oliwie szukamy kelnerek i kelnerów z doświadczeniem! na cały etat i pół etatu dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku.

Na początku proponujemy pojedyncze dni następnie po zluzowaniu restrykcji i otwarciu restauracji na cały etat.

Miejsce pracy: Gdansk Oliwa
Wynagrodzenie: 18 zł brutto dla osoby studiującej lub 16 netto dla niestudiującej, plus napiwki

Opis stanowiska: Poszukujemy zaangażowanych kelnerów, którzy wzmocnią nasz zespół. Osób, którzy nie boją się wyzwań, a kontakt z gośćmi i tabaka to pasja i przyjemność :) Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za gościnność , serwis, przygotowywanie napojów, kaw, deserów, utrzymanie czystości na sali i barze, kontakt z gośćmi.

Oczekujemy: - doświadczenia na stanowisku - umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu - optymistycznego nastawienia do życia - dbania, o dobre relacje ze współpracownikami - posiadania książeczki sanepidowskiej - wysokiej kultury osobistej - zaangażowania w tworzenie fajnego miejsca - chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji - status studenta mile widziany.

Oferujemy: - pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku, umowa zlecenie - stabilne warunki zatrudnienia - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania - posiłki pracownicze - pieczywo i ciasta na deser :)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz przebiegiem dotychczasowej kariery zawodowej klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez YUZU zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie podstawowe

Tu Można Marzyć

505461... Wyświetl numer
k...@tomas... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Oliwa
Opata Jacka Rybińskiego 25
Zobacz dane kontaktowe

Firma

Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
NIP
5892025034
Ważne jeszcze 0 dni (do 08.03.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64132939
  • Data wyróżnienia: 26 lutego 2021
  • Data wprowadzenia: 22 lutego 2021
  • Wyświetleń: 1 127
  • Wyświetleń na liście: 7 262
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS