Ketogeniczny Junior E-commerce Manager

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
1 600
Wynagrodzenie brutto (do)
3 000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Reklama i kreacja,
Marketing
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 19 dni temu

Twoje zadania:
- Realizowanie zamówień Klientów
- Kompleksowe przygotowanie zamówień do wysyłki
- Obsługa reklamacji
- Koordynowanie zwrotów i wymian
- Przyjmowanie dostaw
- Raportowanie
- Zarządzanie stanami magazynowymi
- Obsługa transportu krajowego i zagranicznego
- Prowadzenie profili firmowych w social mediach
- Prowadzeniu działań content marketingu oraz rozliczanie promotorów

Nasze oczekiwania:
- Obsługa pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook)
- W trakcie studiów (dietetyka lub ecommerce)
- Atutem będzie znajomość platformy shoper oraz marketingu internetowego
- Umiejętność samodzielnego pracy i kreatywność
- Znajomość diety ketogenicznej lub niskowęglowodanowej (idealnie, jakbyś był/była na takiej diecie) <-  daj proszę info w zgłoszeniu

Co oferujemy?
- Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
- Przyjazna atmosfera w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Wsparcie teoretyczne i praktyczne
- praca w godzinach od 10:00-14:00 lub 8-15

Zgłoszenia tylko na mail:  [ukryte]
Informacje o firmie
FoodForce - Technology of KetoNutrition!
Wszystkie niskowęglowodanowe lub wysokotłuszczowe produkty w jednym miejscu w sieci!
Będąc na diecie ketogenicznej możesz tutaj znaleźć wszystko, czego potrzebujesz.

Firma FoodForce to pierwszy w Polsce producent oraz dystrybutor najlepszych produktów spożywczych rekomendowanych w diecie ketogenicznej. Poprzez sklep foodforce.pl prowadzi sprzedaż podstawowych produktów dietetycznych oraz żywności funkcjonalnej i suplementów diety niezbędnych dla żywiących się ketogenicznym modelem diety, będących na dietach niskowęglowodanowych, dietach wysokotłuszczowych, lchf, Atkinsa, Optymalnych (dieta dr. Kwaśniewskiego oraz pokrewnych) czy vegańskich oraz wegetariańskich.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63211036
  • Data wprowadzenia: 29 stycznia 2020
  • Aktualizacja: 29 stycznia 2020
  • Wyświetleń: 534
  • Wyświetleń na liście: 6 100