Ogłoszenie nieaktualne

Key Account Manager

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
  • Praca z klientem zagranicznym i krajowym
  • Identyfikacja i antycypowanie potrzeb rynku oraz umiejętność przełożenia wyciągniętych wniosków na pracę z klientem.
  • Wsparcie klientów w podstawowych zagadnieniach technicznych
  • Prowadzenie i nadzór nad całym procesem sprzedaży w tym nadzór nad dokumentami
  • Umiejętność współpracy i proaktywność w realizacji celów
  • Udział w wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • Język angielski (poziom B2 - komunikatywny w piśmie i mowie)
  • Min. 2 letnia praktyka w obsłudze klienta
  • Doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku (min. 2 lata)
  • Praca z systemem ERP
  •  Łatwość przyswajania zagadnień technicznych

Mile widziane:
  • Wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w pracy z CRMZnajomość innych języków obcych,

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji + atrakcyjny system premiowy  w rozliczeniu kwartalnym ( szczegóły chętnie omawiamy na rozmowie rekrutacyjnej)
  • Rozwój kompetencji sprzedażowych
  • Narzędzia pracy KAMa i dobrze zaprojektowany proces sprzedażowy
  • Pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie w obszarze nowych technologii (elektromobliność)
  • Kulturę organizacji zorientowaną na współpracę i rozwój oraz atmosferę przyjazną pracownikowi.
  • Ambitny i zgrany zespół
  • Miejsce pracy w domu jednorodzinnym z ogrodem, z dala od biurowców

... i kilka słów od kolegów z zespołu:

Wspólnie rozwijamy polską markę w dynamicznie wzrastającej i niezwykle przyszłościowej branży. Szczerze wierzymy, że produkt o wysokiej wartości praktycznej, technicznej i estetycznej może prawdziwie przyczynić się do codziennej radości korzystania z niego, będąc jednocześnie istotnym elementem dużo większej i potrzebnej światu zmiany”
Jan, Senior Key Account Manager

"Pracujemy w środowisku twórczym, chłonącym pomysły, dającym swobodę w ich realizacji"
Marcin, Key Account Manager

Informacje o firmie
Rewolucja już się zaczęła, dołącz do jej współtworzenia razem z Enelion!

Enelion powstał, aby wspomóc ogólnoświatową rewolucję elektromobilności. Naszą misją jest stworzenie globalnej firmy wspierającej społeczności zaangażowane w transformację energetyczną.
Chcemy to osiągnąć dostarczając innowacyjne rozwiązania umożliwiające w najbardziej przyjazny sposób korzystanie z zielonej energii. Dlatego dostarczamy łatwe w instalacji i przyjazne dla użytkownika urządzenia oraz oprogramowanie, które pozwalają na pełną kontrolę, magazynowanie i dzielenie się energią.

Aktualizacja: 04.09.2023