Kierowca C/E dystrybucja do sklepów Biedronki teren Trojmiasta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Firma TURENI SP. Z O.O. zatrudni kierowców do dystrybucji biedronki.
Poszukujemy kierowców C+E, zapewniamy ATRAKCYJNE ZAROBKI
kat C+E 4500 - 6500 zł netto

Opis stanowiska:
Praca polegająca na dostarczaniu towarów spożywczych z centrum dystrybucyjnego biedronki znajdującego się na terenie Gdańska ul. Kartuska 491 do poszczególnych sklepów na terenie trójmiasta i okolic.

Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki Kartuska 491
Pauzy dobowe w domu
Praca w systemie zmianowym
Praca kierowcy ciągnika siodłowego + naczepa izoterma
Możliwość przyuczenia osób bez doświadczenia

Obowiązki:
• Dbałość o wizerunek firmy
• Dbałość o powierzony sprzęt,

Wymagania:
- Prawo jazdy kat. C+E,
- Dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
- Aktualne badania psychotechniczne i kurs na przewóz rzeczy,
- Karta Kierowcy
- Prawo jazdy kod 95

Czego możecie oczekiwać od nas:
Pełnopłatne urlopy
Wynagrodzenie wypłacane w całości na konto
Odprowadzane wysokie składki emerytalne
Również :
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o prace,
• Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
• Praca z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowcy,
• Atrakcyjne, regularnie wypłacane zarobki
• Flota Mercedes MP4 MP5 i MAN EURO 6 (AUTOMAT)
Nr kontaktowy:
Sebastian - [ukryte]

Aktualizacja: 04.10.2023