Dodane 7 grudnia 2017 | Nr ref: KIE/10/2017

Opis stanowiska:
 • Przewóz autem ciężarowym towarów własności Atlanta Poland S.A. (owoców suszonych, orzechów) w relacji magazyn ATL - magazyny zewnętrzne zlokalizowane w Gdańsku;
 • Dostawy do klientów na terenie trójmiasta i Polski (jeśli zajdzie taka potrzeba);
 • Przewóz kontenerów z portu do Atlanta Poland S.A oraz na magazyny zewnętrzne z których firma korzysta;
 • Utrzymanie w pełnej sprawności technicznej powierzonego pojazdu;
 • Zgłaszanie potrzeb w zakresie napraw i remontów w/w sprzętu i pojazdu;
 • Utrzymywanie czystości pojazdu;
 • Zapewnienie bezpiecznych warunków jazdy oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów w zakresie prowadzenia i eksploatacji pojazdów.

Wymagania:
 • Ważne prawo jazdy kat. C+E.
 • Mile widziana dobra znajomość geograficzna Polski, a w szczególności Trójmiasta;
 • Wymagana przynajmniej jedna referencja od poprzedniego pracodawcy
 • Dotychczasowa bezwypadkowa jazda (tj. bez poważnych wypadków);
 • Wiedza na temat godzin pracy kierowcy oraz znajomość tachografu.

Oferujemy:
 • Umowę o pracę;
 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
 • Możliwość skorzystania z kafeterii świadczeń w ramach ZFŚS (m.in. karty pre-paid do aptek, dopłaty do kolonii dla dzieci, bilety do kina, itp.).
Osoby zainteresowane  zapraszamy do przesłania aplikacji z zaznaczonym numerem referencyjnym, na adresr...@atlan... Wyświetl e-mail
Informacje o firmie

Atlanta Poland S.A. istnieje od 1990 roku i jest największą w Polsce firmą importującą oraz sprzedającą bakalie wykorzystywane do produkcji wyrobów czekoladowych, słodyczy, ciastek oraz pieczywa. Spółka posiada ponad 30% udziału na rynku bakalii w Polsce.
///
Dzięki realizacji założonej strategii rozwoju w 2005 roku firma Atlanta Poland S.A. stała się spółką giełdową, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
///
Od 2009 roku zaistniała na rynku detalicznym oferując pełną gamę bakalii konfekcjonowanych 
oraz słodyczy sprzedawanych pod markami  Bakal oraz Kujawianka.
///
Atlanta Poland S.A. posiada dwa zakłady produkcyjne: w Gdańsku oraz we Włocławku.
///
W zakładzie w Gdańsku o powierzchni 12  000 m2 przetwarzane są orzechy ziemne, laskowe, nerkowce oraz migdały.  Dzięki nowoczesnym liniom produkcyjnym mamy możliwość prażenia, blanszowania, sortowania, krojenia oraz mielenia surowców.
///
W zakładzie we Włocławku o powierzchni 12  500 m2  produkowane są bakalie konfekcjonowane pod marką Bakal oraz markami własnymi sieci handlowych.
//

 • Kariera w Atlanta Poland S.A.
Kluczem do pozyskania lojalnych i zadowolonych pracowników jest promowanie i  nieustanny rozwój zespołu, poprzez liczne szkolenia oraz system awansów wewnętrznych.
/

 • Proces rekrutacji

 •  
/
Proces rekrutacji jest okazją do poznania kandydata z bliska. Oprócz weryfikacji kluczowej dla danego stanowiska pracy wiedzy i kompetencji oceniamy również stopień dopasowania do kultury organizacyjnej oraz naszych wartości.
/
W procesie rekrutacji wykorzystujemy metody i narzędzia selekcyjne takie jak np. próbki pracy, testy czy zadania, zaś dobór narzędzi podyktowany jest specyfiką i wymaganiami konkretnych stanowisk pracy.
/

 • Rekrutacja to nie wszystko

 •  

/
Mamy świadomość tego jak ważne jest w pierwszych miesiącach pracy wsparcie, dlatego proces rekrutacji zwieńczony jest adaptacją. Na tym etapie procesu zadbamy o to aby nowy pracownik pod okiem mentora poznał firmę od wewnątrz, pozyskał niezbędną wiedzę i pewnym krokiem rozpoczął kolejny etap kariery zawodowej.
/
Zasmakuj kariery - Dołącz do naszego zespołu!
/

 • Praca w Atlanta Poland S.A.

 •  
/
Szybki rozwój firmy daje możliwość dołączenia do naszego zespołu osobom poszukującym ciekawej i pełnej wyzwań pracy. Szukamy ludzi otwartych, pełnych energii, z nowymi i świeżymi pomysłami, zaangażowanych w powierzone zadania. 
/

 • Staż w Atlanta Poland S.A.
/
Przez cały rok w zakładzie produkcyjnym w Gdańsku i Włocławku realizujemy płatne staże w różnych działach firmy. Na staże zapraszamy studentów ostatnich lat oraz absolwentów wyższych uczelni. Doceniamy zaangażowanie oraz przedsiębiorczą postawę stażystów, dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem oraz dając przyzwolenie na stawianie samodzielnych kroków na gruncie zawodowym.
/

 • Program stażowy „Akademia Atlanty”
/
Właśnie zakończyła się pierwsza edycja programu stażowego "Akademia Atlanty". W ramach tej edycji przyjętych zostało 13 stażystów dla różnych działów firm:
/
• W Zakładzie Produkcyjnym w Gdańsku - 8 osób
• W Zakładzie Produkcji Bakalii Konfekcjonowanych we Włocławku - 5 osób.
/
Po zakończonym 4-tygodnowym stażu pracę w Atlanta Poland S.A. kontynuują 4 osoby. Stażyści w ramach stażu realizowali przydzielone im zadania według indywidulanych harmonogramów stażu, dodatkowo mieli oni możliwość zapoznania się i uczestnictwa w codziennej pracy działów. Uczestnicy zweryfikowali również swoją wiedzę uzyskaną podczas nauki a także zdobyli niezbędne pierwsze doświadczenie w swojej zawodowej karierze.
/

 • Oto wypowiedzi niektórych stażystów:

"Idealna możliwość sprawdzenia wiedzy teoretycznej nabytej podczas studiów w praktyce! Ilość ambitnych wyzwań i ciekawych projektów, w których wzięłam udział, zdecydowanie przewyższyła moje oczekiwania. Podczas otwartej współpracy ze specjalistami Firmy udało mi się rozwinąć swoje zainteresowanie marketingiem i kreowaniem marki, a przede wszystkim miałam szansę poznać wyspecjalizowaną branżę od strony lidera na rynku. Staż w Atlanta Poland S.A.- wartościowe doświadczenie zdobywane w przyjaznej atmosferze!" - Daria, stażystka działu marketingu 
/
/
"Program stażowy w Atlanta Poland S.A. jest świetną okazją do poznania różnych obszarów działalności firmy w krótkim okresie. Oferta stażowa Atlanta Poland S.A. skierowana jest do studentów różnych kierunków i obejmuje szereg stanowisk, na które można aplikować. Ważne jest to, że firma zapewnia szkolenia, które pomagają szybko zapoznać się ze światem produktów FMCG oraz przewiduje ścisłą współpracę stażysty z opiekunem. Realizowane inicjatywy oraz wsparcie działu w codziennych czynnościach pozwalają mi na poszerzenie wiedzy oraz rozwój moich kompetencji."- Anna, stażystka działu eksportu

/
"Podjęcie decyzji o udziale w stażu w Atlanta Poland S.A. było bardzo dobrym wyborem. Pozwoliło mi to realizować się w dziedzinie, z którą jestem związany ze względu na ukończony kierunek studiów na poziomie licencjatu. Było to dla mnie cenne doświadczenie. Miałem okazję wykorzystać swoją wiedzę w praktyce oraz poznać specyfikę pracy w dziale importu. Atmosfera panująca w przedsiębiorstwie sprzyjała również wypełnianiu wszelkich obowiązków. Zespół współpracował ze sobą i zawsze służył pomocą w trudnych dla mnie kwestiach, a zarazem miałem zapewnioną swobodę, samodzielność i inicjatywę przy wykonywaniu powierzonych zadań." - Kornel, stażysta działu importu.
/
Chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie, procesie rekrutacji i programach stażowych? Wejdź na http://atlantapoland.com.pl/kariera/.
 
Aplikuj

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Staż w dziale Księgowości

Dodane 2 dni temu
Księgowość / Audyt / Podatki / Praktykant / Stażysta
Opis stanowiska:• pomoc w zakresie dekretacji i księgowaniu dokumentów,• pomoc w zakresie prowadzenia ewidencji księgowych,• pomoc w zakresie przygotowywania danych do deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych, • pomoc w zakresie...

Firma

Atlanta Poland

Lokalizacja

Gdańsk Letnica

Pracownik magazynowy, operator wózka widłowego

Dodane 2 dni temu
Logistyka / Spedycja / Transport, Produkcja / Przemysł / Rolnictwo / Pracownik fizyczny
Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności - nawet do 20,00 zł/h brutto, możliwość awansu i wzrostu wynagrodzenia już w pierwszym roku pracy, system premiowy, stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, benefity pracownicze w ramach ZFŚS...

Firma

Atlanta Poland S.A.

Lokalizacja

Gdańsk Letnica

Brygadzista zmianowy (produkcja)/ GDAŃSK

Dodane 8 dni temu
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo / Kierownik, Pracownik umysłowy
Opis stanowiska: zarządzanie pracą produkcji, koordynacja pracy Pracowników produkcji, praca przy maszynach produkcyjnych, praca według ściśle określonych procedur i instrukcji, zapewnienie terminowej realizacji zadań, dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy.Oczekiwania:...

Firma

Atlanta Poland S.A.

Lokalizacja

Gdańsk Letnica

Księgowa/ Księgowy

Dodane 6 dni temu
Finanse / Bankowość, Księgowość / Audyt / Podatki / Specjalista
Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:Księgowa/ KsięgowyMiejsce pracy: GdańskOpis stanowiska: weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym, księgowanie na kontach, dekretacja i księgowanie dokumentów, kontrola prawidłowości...

Firma

Atlanta Poland S.A.

Lokalizacja

Gdańsk Letnica

Elektryk - konserwator

Dodane 6 dni temu
Energetyka / Elektryka, Produkcja / Przemysł / Rolnictwo / Specjalista
Zadania: bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych znajomość automatyki przemysłowej - umiejętność czytania schematów elektrycznych konserwacja i wykonywanie instalacji elektrycznych dokonywanie łączeń ruchowych na sieci elektroenergetycznej, podłączaniei odłączanie urządzeń do...

Firma

Atlanta Poland

Lokalizacja

Gdańsk Letnica

Ogłoszenie premium
Adres
Gdańsk Letnica
Załogowa 17 
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 9 dni (do 31.03.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka / Spedycja / Transport
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Atlanta Poland
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Załogowa 17
E-mail
r...@atlan... Wyświetl e-mail
Telefon
602... Wyświetl numer
NIP
5830013129

Profil pracodawcy

Zobacz więcej

Atlanta Poland S.A. istnieje od 1990 roku i jest największą w Polsce firmą importującą oraz sprzedającą bakalie wykorzystywane do produkcji wyrobów czekoladowych, słodyczy, ciastek oraz pieczywa. Spółka posiada ponad 30% udziału na...

Zobacz profil employer_photo
 • Numer ogłoszenia: 61027874
 • Data wyróżnienia: 16 marca 2018
 • Data wprowadzenia: 7 grudnia 2017
 • Aktualizacja: 21 lutego 2018
 • Wyświetleń: 1 997
 • Wyświetleń na liście: 393 365
zgłoś do moderatora