Ogłoszenie nieaktualne

Kierowca do 3,5T

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Kas Sp. j. od ponad 28 lat jesteśmy dostawcą artykułów i urządzeń biurowych do firm oraz instytucji publicznych. W ostatnich latach stale się zmieniamy, rozwijamy i dlatego znowu powiększamy nasz zespół!
Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Kierowcy do 3,5T na terenie województwa pomorskiego . Jeśli więc jesteś osobą otwartą, kulturalna, dobrze zorganizowaną i zmotywowaną to ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Co możemy Ci zaoferować :
  • Stabilne zatrudnienie , umowę o pracę,
  •  Pracę w zgranym zespole od poniedziałku do piątku
  •  Wynagrodzenie zależne od stażu i wyników
  • Pełne + dodatkowe ubezpieczenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego – zadbamy o Twoje wdrożenie i przeszkolenie
Więc jeśli:
  •  Masz uprawnienia do kierowania pojazdami do 3.5 T
  •  Dobrze znasz topografie Trójmiasta
  •  Masz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych
  • Jesteś uczciwą, kulturalną i zdyscyplinowaną osobą
To ta praca jest właśnie dla Ciebie!

A tak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
  • Dostarczanie paczek do klientów firmy na terenie woj. pomorskiego
  • Odbiór towarów od dostawców firmy
  • Rozliczanie powierzonych dokumentów i zaliczek
  • Pomoc w pracach magazynowych
  • Dbanie o powierzone mienie firmy
Jeśli uważasz, że to Ciebie szukamy wyślij swoje CV, przyjdź na rozmowę i przekonaj nas, ze to właśnie w Ciebie powinniśmy zainwestować! Zapraszamy

Aktualizacja: 15.03.2023