Kierowca / dostawca kat. B

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
4 000
Wynagrodzenie brutto (do)
5 400
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Kurierzy / dostawcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Witam,
Szukamy kierowcę-dostawcę do oddziału Trójmiejskiego firmy Kuchnie Świata S.A. zajmującej się dystrybucją artykułów spożywczych w segmencie HoReCa.

WYMAGANIA:
•prawo jazdy kat. B,
•bardzo dobra znajomość topografii Trójmiasta,
•komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
•odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie, kultura osobista,
•min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,
•wykształcenie min. średnie.

OBOWIĄZKI:
•dostarczanie towarów samochodem służbowym Peugeot Boxer do kontrahentów,
•obsługa hoteli i restauracji na terenie Trójmiasta,
•przyjmowanie i rozliczanie wpłat gotówkowych.

OFERUJEMY:
•stabilne warunki kontraktu w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•samochód służbowy i telefon,
•kartę paliwową,
•atrakcyjne warunki finansowe,
•przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62346602
  • Data wyróżnienia: 26 czerwca 2020
  • Data wprowadzenia: 8 marca 2019
  • Aktualizacja: 26 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 6 177
  • Wyświetleń na liście: 145 007