[GDYNIA] Kierowca iTaxi Premium

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 500
Wynagrodzenie brutto (do)
7 000
Rodzaj umowy
Kontrakt
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Charakter pracy
Zdalna

Aktualizacja: 8 dni temu

Zapraszamy do współpracy kierowców - posiadamy wszystkie uprawnienia, licencje taxi - oferujemy spokojną i ciekawą pracę! Dobra alternatywa dla kierowców Ubera - Wysokie stawki za kursy, flota premium pojazdów, wysokie prowizje dla kierowcy. System pracy do ustalenia.

Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym,
  • punktualność,
  • wysoka kultura osobista i prezencja,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaświadczenie o niekaralności.
Obowiązki:

  • obsługę klientów wg standardów panujących w firmie,
  • dbanie o czystość powierzonego samochodu.

Oferujemy:
  • darmowe szkolenie wprowadzające do pracy oraz pomoc na każdym etapie pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • wynagrodzenie wypłacane codziennie lub raz w miesiącu,
  • samochód, telefon oraz inne niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.

Praca w całym Trójmieście, posiadamy bazę zmianową pojazdów w Gdyni lub Gdańsku.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowy na adres d...@onet.pl Wyświetl e-mail

zobacz klauzule

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
602491... Zadzwoń
d...@onet.pl Wyświetl e-mail
Taxi Partner
Adres
Gdynia Śródmieście
Ważne jeszcze 5 dni (do 17.11.2019)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdynia
NIP
5851488547
staxi.pl
  • Numer ogłoszenia: 62944493
  • Data wyróżnienia: 4 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 11 października 2019
  • Aktualizacja: 21 października 2019
  • Wyświetleń: 1 740
  • Wyświetleń na liście: 80 736
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS