Kierowca kat. B / Kontroler Jakości

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Łańcuch dostaw,
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 29 dni temu

Polska firma transportowo-logistyczna ADAMPOL SA,
 prężnie działająca na rynku TSL od 1990 roku, poszukuje osoby na stanowisko:
Pracownik Terminalu / Kontroler Jakości
Miejsce pracy:
  • Gdańsk
Wymagania:
  • Prawo jazdy kategorii B (minimum 2 lata)
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:
  • Przyjmowanie i wydawanie samochodów
  • Kontrola jakości przyjmowanych samochodów
  • Raportowanie stanów magazynowych
  • Skanowanie i pozycjonowanie samochodów
  • Stała współpraca z innymi działami firmy
  • Kontakt z przewoźnikami kolejowymi i agentami morskimi
  • Kompletowanie dokumentów
  • Sporządzanie raportów szkodowych
  • Dbałość o powierzone mienie

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dwudaniowe posiłki
  • Ubezpieczenie i pakiet medyczny Luxmed na bardzo atrakcyjnych warunkach
  • Pracę w dużej renomowanej międzynarodowej firmie
  • Pracę w miłym i zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (służbowy telefon)
  • Dobrą atmosferę sprzyjającą działaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres r...@adamp... Wyświetl e-mail

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62949745
  • Data wyróżnienia: 14 października 2019
  • Data wprowadzenia: 14 października 2019
  • Wyświetleń: 2 106
  • Wyświetleń na liście: 21 027