Kierowca kat. B

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Stowarzyszenie Aktywnych na pomoc zatrudni kierowcę kat. B (bus 9-osobowy) z uprawnieniem do przewozu osób na 0,5 etatu do przewozu dorosłych osób niepełnosprawnych, uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gdańsku, przy ul. Bażyńskiego 32. Dowóz osób na terenie Gdańska rano i po południu. 
Oferujemy pracę od 15 sierpnia w pozytywnym miejscu, w bardzo dobrym towarzystwie i atmosferze, na umowę o pracę.  
Wymagane prawo jazdy kategorii B i przewóz osób.
Kierowca jest odpowiedzialny za poranny dowóz uczestników na godzinę 8.00 do ośrodka i po południu dowóz do domu  w różnych dzielnicach Gdańska. Praca od poniedziałku do piątku, zatrudnienie na 0,5 etatu. 
Informacje o firmie
 Stowarzyszenie Aktywnych na pomoc to organizacja pozarządowa, która prowadzi Warsztat Terapii Zajęciowej, dzienny ośrodek rehabilitacji dla dorosłych osób niepełnosprawnych  z siedzibą w Gdańsku przy ul. Bażyńskiego 32/109. 
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63535039
  • Data wyróżnienia: 2 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 2 lipca 2020
  • Aktualizacja: 2 lipca 2020
  • Wyświetleń: 1 496
  • Wyświetleń na liście: 8 787