Specjalista ds. sprzedaży samochodów

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Motoryzacja,
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym.
Grupa Zdunek to marki BMW, MINI, NISSAN, CITROEN, RENAULT, DACIA i marka DS. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Obecnie poszukujemy do zespołu kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży samochodów marki Citroen

Miejsce pracy: Gdańsk (al. Grunwaldzka 295)

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Realizowanie sprzedaży dla klientów indywidualnych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków i podpisywanie umów,
  • Kreatywne pozyskiwanie klientów,
  • Systematyczna praca w systemie Customer Relationship Management,
  • Cykliczne raportowanie wyników sprzedaży,
  • Realizacja okresowych celów sprzedażowych
  • Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji,
Idealny kandydat posiada:
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • Dobre zdolności organizacyjne,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Chęć do doskonalenia swoich umiejętności interpersonalnych,
  • Prawo jazdy kat. B.
To, co gwarantujemy to:
  • Umowa o współpracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, w oparciu o indywidualną realizację planów sprzedażowych,
  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej,
  • Pracę w młodym, ale doświadczonym i zmotywowanym zespole,
  • Miłą atmosferę i dobrą kawę/herbatę,
  • Współpracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.
Dziękujemy za nadesłane aplikacje, zapewniamy, że wszystkie przeanalizujemy, jednak skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 27.02.2024