Kierowca

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Hurtownia owocowo- warzywna GASTRO FOOD mieszcząca się na Renku przy ul. Wodnika 50 w Gdańsku zatrudni:

kierowcę pojazdów do 3,5 tony

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B lub umowę zlecenie;
- gotowość do nawiązania stałej współpracy;
- stałe godziny pracy;
- pracę w zgranym zespole;

Wymagania:
- umiejętność kierowania pojazdami dostawczymi do 3,5 t. (Prawo jazdy kat.B);
- doświadczenie w pracy dostawcy, min. rok;
- gotowość do rozpoczynania pracy w godzinach 4.00- 12.00 lub 6.00-14.00
- gotowość do pracy w soboty;

- kultura osobista i odpowiedzialność,
- mile widziane badania do celów sanitarno- epidemiologicznych;

Obowiązki:
- załadunek towaru na samochód,
- dostarczanie towaru do klientów,
- rozładunek towaru u klienta,
- rozliczenie gotówki pobranej od klienta,
- zwiezienie i rozładunek opakowań zwrotnych.

Jeśli chcesz być członkiem naszego zespołu- prześlij Cv.
(w treści wiadomości zaznacz proszę, które godziny pracy ciebie interesują)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie

GASTRO FOOD

Istniejemy od ponad 11 lat. Znamy się na warzywach, owocach, sałatach i ziołach jak mało kto. Naszym klientom hurtowym i detalicznym oferujemy doskonały pod względem jakości, wyselekcjonowany ręcznie oraz zaspakajający ich najbardziej oryginalne pomysły kulinarne towar, który dociera do nich na czas.
Jesteśmy właścicielem sklepu internetowego OwoceDoDomu.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) przez Gastro Food Krzysztof Zienkiewicz z siedzibą w Gdyni.
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych w ramach prowadzonej przez niego działalności.
INFO: W każdym czasie możesz cofnąć zgodę lub uzyskać potrzebne ci informacje kontaktując się z nami pod adresem podanym w ogłoszeniu, jako adres kontaktowy.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63608708
  • Data wyróżnienia: 19 lipca 2021
  • Data wprowadzenia: 28 lipca 2020
  • Aktualizacja: 21 czerwca 2021
  • Wyświetleń: 7 938
  • Wyświetleń na liście: 160 771