Kierowca/ pracownik ds. ewidencji towaru

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy KOLANKO Sp. z o.o. Sp. K., lidera na rynku pomorskim w sprzedaży systemów wodno – kanalizacyjnych oraz grzewczo-sanitarnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA/ PRACOWNIK DS. EWIDENCJI TOWARU
DZIAŁ GRZEWCZO-SANITARNY

Wymagania:
- Dostarczenie towaru do wyznaczonych klientów
- Załadunek towaru
- Przygotowywanie i wydawanie towaru na podstawie dokumentu W-Z
- Rozliczanie dokumentacji magazynowej
- Kontrola przyjmowanych towarów pod względem ilościowym i jakościowym
Zakres obowiązków:
- prawo jazdy kat.B. i umiejętność prowadzenia busa/ iveco do 3,5t
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (możliwość dofinansowania)
- Dokładność w wykonywaniu zadań
- Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Umowę o pracę na pełny etat
- Stałe wynagrodzenie
- Praca jednozmianowa
- Pakiet szkoleń
- Przejrzyste warunki zatrudnienia
- Przyjazną atmosferę

CV i list motywacyjny prosimy wysyłać na adres e-mailowy podany w ogłoszeniu lub osobiście w siedzibie Firmy.