Kierowca samochodu ciężarowego, kierowca śmieciarki- Kat C

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

OPIS
KOMA Usługi Komunalne poszukuje kandydatów na stanowisko:
Kierowca Śmieciarki
Lokalizacja siedziby: Gdynia Obszar działania: Gdańsk, Gdynia
Wymagania:
• Prawo jazdy kat. C
• Doświadczenie w pracy na śmieciarce
• Orzeczenie psychologiczne
• Orzeczenie lekarskie
• Świadectwo kwalifikacji
• Kultura osobista
Obowiązki:
• Odbiór odpadów zgodnie z elektronicznymi trasówkami przygotowanymi przez dyspozytora,
• Dokumentowanie i zgłaszanie nieprawidłowości w elektronicznym systemie będącym na wyposażeniu pojazdu
• Dbanie o należyty stan techniczny pojazdu
Oferujemy:
• Praca na miejscu
• Praca na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu olx.pl, lub osobiście w siedzibie firmy.
Klauzula informacyjna:
Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest KOMA Usługi Komunalne Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Hutniczej 44, 81-061 Gdynia. Ponadto, informujemy, że:
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KOMA Usługi Komunalne Sp. z o. o. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Kierowcy  w oparciu o przepisy ustawy Kodeks pracy (tj. art. 6 ust. 1 lit. c RODO), a w przypadku podania danych osobowych niewynikających z Kodeksu pracy, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do sześciu (6) miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.
Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzane są na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana dobrowolnej zgody, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału i wyniki rekrutacji.
Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych wedle przedstawionych wyżej zasad, prosimy o zamieszczenie w CV poniższych zgód:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w rekrutacji na stanowisko Kierowcy przez okres jej trwania, zgodnie z przedstawionymi zasadami przez KOMA Usługi Komunalne Sp. z o. o.
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu włączenia na okres 6 m-cy do bazy kandydatów, zgodnie z przedstawionymi zasadami przez KOMA Usługi Komunalne Sp. z o. o.

Aktualizacja: 25.04.2023