Kierowca/Magazynier

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Kierowcy,
Usługi kurierskie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: Kie

Poszukujemy Magazyniera/Kierowcy - kat. B wymagana.

Kierowca / magazynier zajmuje się przyjmowaniem, kompletacją i załadunkiem towaru. W jego kompetencjach jest dostarczanie towaru do odbiorców. Kierowca magazynier odpowiada za przygotowywanie i przyjmowanie dostaw i ich kontrole pod względem zgodności z dokumentacją, zamówieniem. W jego obowiązkach jest także kontrola stanów magazynowych i lokalizacji z ewidencją, przeprowadzanie inwentaryzacji i dbałość o powierzony mu sprzęt i urządzenia.

Obowiązki magazyniera
- załadunek i rozładunek sprzętu, materiałów i artykułów
- transport sprzętu, materiałów i artykułów
- troska o sprawność i właściwą eksploatację środków transportowych
- przygotowywanie, przyjmowanie dostaw i kontrola zgodności z dokumentacją
- przeprowadzanie inwentaryzacji
- właściwe przechowywanie i składowanie sprzętu, towarów
- dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym

Od kandydata na to stanowisko wymaga się wykształcenia technicznego, minimalne to zawodowe. Aby zostać kierowcą magazynierem należy posiadać doświadczenie w pracy w magazynie. Przyszły kierowca magazynier powinien posiadać prawo jazdy kategoria B, mile widziane jest uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, także kat. C+E.

Cechy dobrego kierowcy magazyniera
- punktualność
- umiejętności manualne
- uczciwość
- odpowiedzialność
- sumienność
- skrupulatność
- dobra organizacja pracy

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64451874
  • Data wyróżnienia: 31.08.2021
  • Data wprowadzenia: 31.08.2021