Kierowców kat. B / T Zimowego Utrzymanie Dróg

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto
6500 - 6700
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Zakład Sprzątania Placów i Ulic Mielczarek, Sobański spółka jawna poszukuje pracowników do pracy na stanowisku:

Kierowca (kat. B lub T) do zimowego utrzymania dróg.

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia.

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie pojazdu typu Ciągnik rolniczy bądź mniejsza pługosolarka / piaskarka do odśnieżania i posypywania ulic w okresie zimowym
• Dbałość o sprzęt i jego zabezpieczanie po zakończonej pracy

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. B lub T
• Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej
• Mile widziane doświadczenie przy Zimowym Utrzymaniu Dróg
• Odpowiedzialność za powierzony sprzęt

Oferujemy:
• Umowa zlecenie (możliwość pracy stałej po okresie zimowym)
• Wynagrodzenie od 4800 zł netto
• Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Prosimy o przesyłanie CV drogą mailową, więcej informacji pod nr telefonu 58 669 53 60

Numer ogłoszenia: 65537279