Kierownik biura zarządu

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
1 000
Wynagrodzenie brutto (do)
1 900
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Zarządzanie biurem,
Kadry
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Praca w terenie
Książeczka sanepidowska
Tak

Aktualizacja: 22 dni temu

Rodzinny Ogród Działkowy "Przymorze" w Gdańsku zatrudni w ramach umowy o pracę kierownika biura zarządu w wymiarze 1/4 lub 1/2 etatu. Zapraszamy do współpracy !

Zakres obowiązków dla wymiaru 1/4:
  • Osobisty kontakt z petentem w godzinach: czwartek i sobota w godzinach 10:00 – 16:00
  • Zdalna obsługa telefonu tylko w godzinach pracy infolinii: codziennie w godzinach 10:00 – 16:00,
  • Praca z komputerem w środowisku Win(10)MS, w tym obsługa skrzynki pocztowej i WWW,
  • Prowadzenie spraw administracyjnych wobec członków zwyczajnych,
  • Zamawianie artykułów biurowych, spożywczych oraz materiałów marketingowych i prasy branżowej,
  • Redagowanie pism i dokumentów związanych z bieżącą działalnością,
  • Rozliczanie kosztów służbowych członków zarządu i pracowników,
  • Sprawowanie nadzoru nad obiegiem dokumentów w organizacji,
  • Weryfikacja i analiza otrzymanych dokumentów księgowych,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Organizacja zebrań kolektywu i posiedzeń zarządu i uczestnictwo w nich,
  • Czynności pomocnicze ad hoc zgodnie z wytycznymi prezesa zarządu.
dodatkowy zakres obowiązków do wymiaru 1/2:
  • Samodzielne wykonywanie czynności księgowych,
  • Sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym otrzymanych dokumentów finansowo-księgowych, w tym dekretowanie i księgowanie faktur i rachunków zakupu w poszczególnych rejestrach,
  • Prowadzenie dokumentacji płacowo-kadrowej oraz generowanie raportów i sprawozdań finansowych,
  • Wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • Wysyłka do właściwych organów państwowych zeznań oraz deklaracji ubezpieczeniowo - podatkowych,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • Księgowanie wyciągów bankowych, kontrola rozrachunków (bieżąca analiza kont księgowych), realizacja płatności,
  • Formalne przygotowywanie zamknięcia miesiąca,
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby kontroli KAS/ZUS/PIP/ZO,
Wymagania:
•    Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane kierunkowe w zakresie administracji, finansów i rachunkowości lub pokrewne,
•    Podstawowa znajomość zagadnień z prawa administracyjnego, cywilnego i karnego,
•    Znajomość pakietu MS Office (warunek konieczny),
•    Umiejętność pracy pod presją czasu,
•    Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania nowych kontaktów,
•    Wysoka kultura osobista, samodzielność i sumienność w pracy,
•    Terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,
•    Samodzielność i dobra organizacja pracy,
•    Rozwinięte umiejętności interpersonalne,
•    Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
•    Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem, znajomość języka obcego - również.

Oferujemy:
•    Interesującą pracę wśród pasjonatów branży ogrodniczej,
•    Pracę z ludźmi zarówno w biurze, w domu, jak i w terenie,
•    Pracę w miłej atmosferze przy lokalnych projektach w zgranym zespole,
•    Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer przenośny,
•    Atrakcyjne warunki dorobienia sobie w oparciu o legalny przychód,
•    Możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
•    Przydział działki ogrodowej osobie najbliższej.

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Aktualizacja: 25 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
avatar

Polski Związek Działkowców

792 441 660
rodprzymorzegdansk@pzd.pl

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Przymorze
Jana Solikowskiego 2
Ważne jeszcze 67 dni (do 24.06.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64156756
  • Data wyróżnienia: 27 marca 2021
  • Data wprowadzenia: 7 marca 2021
  • Aktualizacja: 24 marca 2021
  • Wyświetleń: 1 285
  • Wyświetleń na liście: 17 101
Zadzwoń SMS