Kierownik budowy kierownik robót budowlanych z uprawnieniami

Aktualizacja: 12 dni temu

Praca od 8-10 godzin dziennie. Budownictwo mieszkaniowe
Opis stanowiska:

- Pełnienie funkcji kierownika budowy
- Wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac
- Organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem
- Kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową
- Optymalizacji rozwiązań projektowych
- Raportowanie przebiegu procesu budowlanego
- Nadzorowanie pracy podległych pracowników
- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania:

- Uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi
- Doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych
- Umiejętności zarządcze i kontrolne
- Znajomość Prawa Budowlanego w praktyce

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
Ogłoszenie premium
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
INVEST PEL
Adres
Gdańsk Jasień
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 3 dni (do 25.11.2018)
Wynagrodzenie brutto (od)
6 000
Wynagrodzenie brutto (do)
7 000
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
Zobacz dane kontaktowe
INVEST PEL
O...@WP.PL Wyświetl e-mail
Telefon
502... Wyświetl numer
NIP
5881015204
  • Numer ogłoszenia: 62033701
  • Data wyróżnienia: 9 listopada 2018
  • Data wprowadzenia: 9 listopada 2018
  • Aktualizacja: 13 listopada 2018
  • Wyświetleń: 282
  • Wyświetleń na liście: 321 305
Zadzwoń SMS