Kierownik budowy kierownik robót budowlanych z uprawnieniami

Ogłoszenie nieaktualne

Aktualizacja: 5 miesięcy temu

Praca od 8-10 godzin dziennie. Budownictwo mieszkaniowe
Opis stanowiska:

- Pełnienie funkcji kierownika budowy
- Wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac
- Organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem
- Kontrola jakości realizowanych robót oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową
- Optymalizacji rozwiązań projektowych
- Raportowanie przebiegu procesu budowlanego
- Nadzorowanie pracy podległych pracowników
- Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania:

- Uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi
- Doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych
- Umiejętności zarządcze i kontrolne
- Znajomość Prawa Budowlanego w praktyce

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.
zobacz klauzule
INVEST PEL
Adres
Gdańsk Jasień
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
6 000
Wynagrodzenie brutto (do)
7 000
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 62033701
  • Data wyróżnienia: 9 listopada 2018
  • Data wprowadzenia: 9 listopada 2018
  • Aktualizacja: 13 listopada 2018
  • Wyświetleń: 352
  • Wyświetleń na liście: 322 071