KIEROWNIK BUDOWY

Dodane 23 czerwca 2017

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 17h.

Obowiązki:
• Koordynacja robót, prowadzenie dokumentacji w zakresie robót,
• Samodzielna realizacja inwestycji budowlanej,
• Weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztowej,
• Kontrola oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji,
• Kontrola jakości wykonywanych prac, nadzór nad podwykonawcami,
• Dbałość o terminową realizację harmonogramu budowy,
• Udział w procesie przekazywania lokali do klientów – przygotowanie lokali zgodnie ze standardem wyznaczonym przez Sprzedającego, nadzór nad procesem usuwania usterek wyszczególnionych w protokołach zdawczo-odbiorczych w wyznaczonych terminach oraz zgłaszanych przez klientów podczas okresu gwarancji.

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - od 6000 do 7000 w zależności od doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego zatrudnienia.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:   p...@chmar... Wyświetl e-mail
Chmara Grupa Deweloperska
Pośrednictwo / agencja pracy

Banino
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 2 dni (do 20.12.2017)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wynagrodzenie brutto (od)
6 000
Wynagrodzenie brutto (do)
7 000

Kontakt

Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
ul. Oskara Kolberga
Telefon
500... Wyświetl numer
NIP
957-105-10-82
  • Numer ogłoszenia: 60489141
  • Data wyróżnienia: 11 grudnia 2017
  • Data wprowadzenia: 23 czerwca 2017
  • Aktualizacja: 2 października 2017
  • Wyświetleń: 2 698
  • Wyświetleń na liście: 107 214