Kierownik bazy sprzętowej i nadzoru prac ziemnych

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 24 sierpnia 2017

Firma budowlana z 28 letnim doświadczeniem na rynku usług ziemnych i drogowych zatrudni na stanowisku:
KIEROWNIK BAZY SPRZĘTOWEJ I NADZORU PRAC ZIEMNYCH

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • Kierowanie i nadzór nad pracami budowlanymi, ziemnymi i transportem mas ziemnych
  • Nadzór jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem wykonawczym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
  • Współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi
  • Udział w procesie ofertowania i kosztorysowania
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Organizowanie odbiorów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia na kierunku budowlanym lub mechanicznym
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Zaangażowania, inicjatywy oraz skuteczności w realizacji zadań
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności kierowania zespołem
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Prawa jazdy kat. B
Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość realizacji złożonych projektów w gronie profesjonalistów
Usługi Ziemne i Drogowe - Alferd Miklaszewicz
Adres
Gdańsk Morena
Piekarnicza
Wymiar pracy
Cały etat
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
  • Numer ogłoszenia: 60678836
  • Data wyróżnienia: 17 listopada 2017
  • Data wprowadzenia: 24 sierpnia 2017
  • Aktualizacja: 3 stycznia 2018
  • Wyświetleń: 538
  • Wyświetleń na liście: 23 859