Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik Budowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
17000 - 21000
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 39/03/2023/PB

 Dla naszego Klienta z branży deweloperskiej szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Trójmiasto
Nr. ref: 39/03/2023/PB

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 12000-15000 netto+ VAT
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Udział w ciekawych i rozwojowych projektach deweloperskich

Zakres zadań:
  • Prowadzenie budowy i nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu przepisami prawa budowlanego oraz zasadami BHP
  • Kontrola podległych pracowników i stanu realizacji powierzonych zadań
  • Weryfikacja poprawności wykonania prac z projektem
  • Planowanie i koordynowanie etapów prac na budowie oraz raportowanie wykonanych prac
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Kontrolowanie jakości i terminowości realizowanych robót
  • Analiza harmonogramu robót oraz dokumentacji technicznej
  • Monitoring kosztów budowy

Kryteria rekrutacji:
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownika budowy
  • Posiadanie uprawnień w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Doświadczenie w zarządzaniu podwykonawcami i pracownikami
  • Doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów prac budowlanych
  • Prawa jazdy kat. B
  • Bardzo dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość MS Office
Mile widziane:
  • Umiejętność obsługi programów AutoCad, Norma Pro