Ogłoszenie nieaktualne

Kierownik ds. handlowych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • Rozwój sprzedaży,
  • pozyskiwanie klientów oraz utrzymywanie z nimi relacji,
  • ofertowanie, negocjowanie umów,
  • doradztwo techniczne oraz handlowe,
  • raportowanie wewnętrzne, kontrola kosztów i budżetowanie.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane budowlane,
  • doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej (min 3 lata),
  • samodzielność i wysoko rozwinięte kompetencje menagerskie.
Mile widziane:
  • Znajomość branży przeciwpożarowej w zakresie konstrukcji budowlanych w Polsce.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o 35-letniej tradycji, będącej liderem w branży biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych,
  • prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, dofinansowanie „wczasów pod gruszą”,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • atrakcyjną lokalizację w Gdańsku-Wrzeszczu, ogólnodostępny parking, szatnie i prysznice dla rowerzystów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • w piątki wychodzimy z biura 2 godziny szybciej.

Aktualizacja: 16.05.2023